У ніч на 11 листопада Сили оборони України атакували кілька важливих об’єктів, що забезпечують російську армію. Військові влучили по нафтопереробному заводу в Саратові, морському терміналу у Феодосії та складах окупантів на Донеччині.
Про це повідомили в Генштабі ЗСУ.
Цієї ночі під удар 1-го окремого центру СБС потрапив Саратовський нафтопереробний завод, який виробляє понад 20 видів пального. Після серії вибухів там спалахнула пожежа. Наслідки атаки уточнюють. У жовтні ми писали, що Сили спеціальних операцій вдруге за один місяць уразили Саратовський НПЗ у росії.
Завод входить до структури нафтової компанії «Роснефть» і є одним із найстаріших нафтопереробних підприємств у країні. У 2020 році підприємство переробляло 7,2 мільйона тонн нафти, а у 2023-му — близько 4,8 мільйона тонн.
Читайте також: Партизани атакували чотири об’єкти військової логістики в росії (ВІДЕО)
Також в тимчасово окупованому Криму у Феодосії атакували «Морський нафтовий термінал» — основна база для постачання пального морем на півострів і південь України. Безпілотники влучили в резервуари на території об’єкта. Збитки уточнюють.
Крім того, Сили оборони уразили склад із технічними засобами росіян у Донецьку та скупчення військових у районі Очеретиного.
Нагадаємо, що ССО атакували нафтобазу у тимчасово окупованому Криму (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка Генштабу