Суспільство
Супермаркети у Хмельницькому переходять на розчинні пакети й екоторби
Торгові мережі Хмельницького переходять на біорозчинні пакети, паперові та екоторби. Рішення щодо мінімізації використання поліетиленових пакетів у місті виконком ухвалив ще у серпні 2018 року, повідомили у міськраді.
За інформацією міськради, до рекомендацій дослухались торговельні мережі «Таврія», «АТБ», «Економ» та інші, а також підприємці ринків міста.
“Покупцям пропонують на вибір використання пакетів, які містять біорозкладну добавку і при утилізації повністю розкладаються та не шкодять довкіллю, або багаторазові торбини”, – йдеться у повідомленні прес-служби.
Читайте також: Львівські супермаркети відмовляють від поліетиленових пакетів на день
Управління торгівлі міської ради звертається до потенційних покупців з проханням: відповідально ставитись до використання пакетів з поліетилену, при купівлі товарів обирати ті, на яких є позначка «біо», «еко», або зазначається термін розкладання. Крім того, хмельничани завжди можуть, ідучи до магазину, взяти з собою, сумки з тканини або скляний посуд. Адже тільки разом ми зможемо вберегти наше довкілля, здоров’я своїх дітей та онуків.
Зауважимо, що стан екології безпосередньо позначається на якості життя і здоров’я. Серед найсерйозніших проблем для природи є вироби з пластика та поліетилену. Вони не розкладаються в землі, виділяють СО2 при згоранні. Це вбиває величезну кількість риб, ссавців і птахів. Термін розкладання традиційних пластикових предметів сягає 200 років.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі