Суспільство
Створили карту ремонту тепломереж у Києві
У Києві створили карту ремонту теплових мереж, де кияни можуть бачити скільки і в яких мікрорайонах проходитиме цьогорічна модернізація комунікацій. Карта розміщена на офіційному сайті комунального підприємства «Київтеплоенерго». Про це повідомили у КМДА.
«На карті ремонтів мереж кияни бачитимуть адреси, види робіт, протяжність заміни мереж, а також кількість аварій, що сталися на цих ділянках за останні три роки. На деяких адресах кількість аварій сягає кількох десятків, і через це у людей були перебої з послугами. Ми переконані, що заміна на цих територіях знизить аварійність і вимушені перерви у теплопостачанні», – йдеться у повідомленні.
Читайте також: З’явилася інтерактивна карта київських кінотеатрів
Як зазначається, упродовж останнього опалювального сезону аварійні бригади «Київтеплоенерго» ліквідовували щодоби 30-40 пошкоджень мереж. За період поточного опалювального сезону підприємство усунуло понад 6 тисяч пошкоджень теплових мереж.
На цей літній період запланували виконати масштабну програму модернізації теплових мереж і обладнання. Виділено більше 500 млн грн на ці роботи. «Київтеплоенерго» вже приступило до виконання робіт. Загальна протяжність заміни – понад 130 км.
У КМДА зауважили, що місто відходить від практики «латання дірок» і віддає перевагу комплексній модернізації. Застосовують сучасні технології, що дозволять зменшити тепловтрати, подовжити термін експлуатації мереж та підвищити надійність теплопостачання міста. Гарантійний термін труб сягає 25 років, а полімерних – до 50.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі