Суспільство
Стартували зйомки повнометражного фільму про знаменитого українського тренера
В Україні розпочались зйомки повнометражного фільму “Кремінь” (“Storm School”) режисера Вінсента Ворда (Vincent Ward) про непересічний життєвий і професійний шлях українського тренера вітрильного спорту Віктора Коваленка, повідомляє пресслужба Держкіно.
Що відомо про фільм?
Це історія про неймовірну наполегливість і готовність боротися за свою мету попри всі перешкоди і примхи долі. Життєвий шлях Віктора Коваленка, українського хлопчика з Дніпропетровська, якого сьогодні знає кожен яхтсмен світу, перегукується з не менш приголомшливими історіями спортсменів з Китаю та Австралії.
Саме вихованці Віктора Коваленка принесли перші золоті та бронзові олімпійські медалі незалежній Україні на Олімпіаді в Атланті, а пізніше – численні найвищі спортивні нагороди збірній Австралії, яку він тренує і дотепер.
Читайте також: Культові українські фільми демонструють онлайн
Хто у ролях?
Знаменитого тренера в дитинстві та юності гратимуть Олексій Зубак, Кирило Якубенко, а в дорослому віці – Артур Алієв та Олег Шульга. Жіночі образи у фільмі створюватимуть Анастасія Шевченко, Марія Моторна, Катерина Григоренко, Анастасія Король та інші. Продюсер фільму з української сторони – Максим Асадчий, виконавчий продюсер Алла Бєлая, оператор-постановник – Вадим Ільков, художник-постановник Ольга Злобіна. Сценарій картини написали Вінсент Ворд та Луїс Новра.
Читайте також: У Києві тривають зйомки першого дитячого новорічного мюзиклу (ФОТО)
Зйомки фільму розпочалися 17 листопада у Києві та будуть відбуватися на Київському морі, Трухановому, Жуковому островах, на мальовничих вулицях Подолу та іншіх локаціях.Стрічка створюється кінокомпанією PRONTO FILM за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України. Робота над стрічкою триває у тісній співпраці з компаніями Altamira Creation AG (Швейцарія) та Neofilm GmbH (Німеччина).
Фото: facebook.com/ukrainefilmagency
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі
Суспільство
Як реставруватимуть пам’ятку
Коментарі
Суспільство
В Україні стартував безплатний онлайн-курс «Не стій — вмикай: світло, тепло, інтернет». У навчальних відео знялися музиканти гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта та Олександр «Фоззі» Сидоренко, а також пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
Про створення курсу
Курс розробили працівники ДСНС за підтримки Фонду Східна Європа та Програми EGAP, що фінансується Швейцарією.
«Упоратися із такими проблемами у холодну пору року стає складніше, тому важливо мати альтернативні джерела живлення. Однак неправильне використання приладів, перевантаження систем та і просто незнання ключових правил безпеки призводять до пожеж, надзвичайних ситуацій, а іноді — й до нових жертв», — написали в ДСНС.
Читайте також: У Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить
Мета навчальних відео
Після проходження навчання українці зможуть краще пережити осінньо-зимовий період. У ньому люди зможуть вивчити правила безпеки при використанні альтернативних джерел живлення та зменшити кількість побутових надзвичайних ситуацій. Під час курсу українці також дізнаються про те, як мати безперебійний доступ до інтернету, коли немає світла.
Читайте також: Японія та ПРООН передадуть Одесі та Харкову критично важливе енергообладнання: подробиці
У восьми випусках ведучі розповіли:
- як заживити квартиру та приватний будинок;
- як підготуватися до відключень у багатоквартирному будинку;
- як заживити роутер та якого провайдера обрати, щоб мати доступ до інтернету;
- як використовувати різні прилади у різних умовах;
- на що звертати увагу під час вибору пристрою;
- які є заходи безпеки під час користування різними приладами.
«Я — гуманітарій, а потрібно готуватися до зими. Мамі в Харкові думаю, як провести інтернет. Тож цей курс дійсно став мені у пригоді. Впевнений, слухачі теж отримають чимало корисної та нової інформації», — поділився Олександр Михайлюта.
Зареєструватися на курс «Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет» можна за посиланням.
Як відзначили у ДСНС навчання безплатне. А після навчання українці зможуть отримати сертифікат на 0,2 кредиту ЄКТС, це шість академічних годин.
Нагадаємо, що у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера.
Фото обкладинки: ютуб-канал Фонд Східна Європа
Коментарі