Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

Стартує грантовий конкурс на розвиток центрів життєстійкості громад у двох областях України

Опубліковано

ПРООН оголошує грантовий конкурс на розвиток центрів життєстійкості громад у Дніпропетровській та Полтавській області.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці ПРООН.

Про конкурс

Європейський Союз, ПРООН і Фонд ООН у галузі народонаселення оголошують грант на розвиток центрів життєстійкості громад (ЦЖГ) у Кам’янському Дніпропетровської області та Кременчуку Полтавської області.

До участі запрошують організації громадянського суспільства, які готові забезпечити потужний результат за двома компонентами:

  • інфраструктурний компонент, який передбачає ремонт ЦЖГ задля створення середовища, сприятливого для навчання та соціальної взаємодії;
  • компонент посилення потенціалу, який передбачає розробку моделі співпраці між ЦЖГ, громадою та надавачами послуг безпеки, а також створення відповідної навчальної програми.

Читайте також: В Україні запускають акселератор проєктів з протидії дезінформації. Як взяти участь

Як взяти участь

Для того, щоб взяти участь потрібно до 12:00 31 серпня 2023 року надіслати повний аплікаційний пакет на електронну пошту [email protected] із темою повідомлення: UN_RPP_3_2023_8_RC: Розвиток центрів життєстійкості громад.

Завантажити шаблони документів можна на сайті ПРООН.

Нагадаємо, ІЕД оголошує грантовий конкурс «Аналіз забезпечення соціально-економічних прав ВПО у регіонах».

Також KSЕ разом з Міністерством економіки оголошує грантовий конкурс для громадських організацій на створення досліджень, які допоможуть відбудувати країну.

Фото: facebook.com/UNDPUkraine.

Можливості

В Україні запускають безкоштовну школу для майбутніх кураторів і артменеджерів

Опубліковано

«Промприлад Артцентр» відкриває подачу заявок на безоплатну освітню програму — Школу культурних компетенцій. Заповнити анкету можна до 20 червня.

Про це організатори повідомили редакції.

Можливості та результати курсу

Навчання триватиме чотири місяці онлайн, тож долучитися можна з будь-якої точки світу. Курс розробила Ксенія Малих — програмна директорка артцентру, кураторка та викладачка з багаторічним досвідом у сфері культури.

Учасниці та учасники зможуть обрати один із трьох напрямів:

  • кураторство; 
  • артменеджмент;
  • арткритика.

Читайте також: Пекарня Good Bread відкрила набір до інклюзивної художньої майстерні Ar/Br для дорослих митців

У школі викладатимуть 50 спікерів і спікерок, серед яких художниця Леся Хоменко, критик Костянтин Дорошенко, кураторка Тетяна Філевська, директорка Музею Ханенків Юлія Ваганова та багато інших. Повний список лекторів та їхніх програм можна переглянути за посиланням.

Школа стартує 18 серпня. Заняття проводитимуть тричі на тиждень. Ввечері у будні та вдень по суботах. Чотири офлайн-зустрічі організатори запланували у Львові, Києві та Івано-Франківську.

Після завершення навчання учасники розроблять власну виставку, яку покажуть у Промприлад Артцентрі. А ті, хто обере курс з арткритики, зможуть опублікувати свої тексти у медіа.

Щоб податися на участь, потрібно заповнити форму до 20 червня. Далі — двоетапний відбір: мотиваційна заявка та співбесіда. Результати оголосять 11 серпня.

Про організаторів

«Промприлад Артцентр» — це нова культурна інституція в Івано-Франківську. Промприлад Артцентр фізично розташований на території інноваційного центру «Промприлад». Зараз у просторі ще триває ремонт, однак згодом тут будуть проводити виставки та лекції про сучасне мистецтво. 

Нагадуємо, що в Зоні відчуження знайшли вишиванку віком понад 100 років: її відтворили майстри (ФОТО).

Фото: «Промприлад Артцентр»

Читати далі

Можливості

Маркетинг зі змістом: у Києві проведуть марафон інсайтів для креативників і комунікаційників

Опубліковано

У Києві 4 червня зберуться провідні українські маркетологи, креативники та комунікаційники на MRKTNG MRTHN 2025 — щорічну подію про інноваційні стратегії та силу ідей у часи змін.

Цьогорічна тема — «Під сонцем інсайтів», натхненна баладою Івана Драча. Марафон організовують онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро Ekonomika+.

Як влучати своїми інсайтами в ціль

У центрі обговорення — нова роль маркетингу в умовах війни, культурних трансформацій і суспільних змін. Учасники дізнаються, як створювати сенсові кампанії, формувати бренди, здатні адаптуватися до реалій, і шукати інсайти, що ведуть до сталого розвитку.

«Сучасний маркетинг — не про гучність, а про значення», — пояснюють організатори. На заході поділяться, як не загубитися на маркетинговому полі та як українським маркетологам та комунікаційникам витягувати з контексту ті самі інсайти, що влучають у ціль?

Читайте також: Кураж відкрив сезон у Києві і зібрав понад 1,4 млн гривень на благодійність

Спікери та події зустрічі

Програма заходу включає чотири панельні дискусії та виступи понад 30 експертів. Серед них — Сергій Грабчак (Ощадбанк), Роман Гурбанов (Taktika), Маріанна Коніна (Reputation City), Ірина Метньова (Vandog Agency), Ксенія Сікорська (ПУМБ) та інші лідери галузі.

Організатори очікують понад 500 учасників офлайн і більше 8000 — онлайн. У межах марафону також вручать відзнаки X-RAY за найкращі маркетингові кейси року.

Захід стане майданчиком для обміну досвідом у напрямах:

  • креативні кампанії, які влучають у серце аудиторії;
  • соціальний маркетинг і сенси, що змінюють суспільство;
  • брендова адаптація під час кризи;
  • взаємодія маркетингу з культурою та досвідом війни;
  • дані й інтуїція — як ухвалювати рішення в нестабільному світі.

Реєстрація відкрита за посиланням.

Нагадуємо, що на MEGOGO випустили прем’єру історичного мюзиклу «Ти [Романтика]».

Фото: MRKTNG MRTHN

Читати далі

Можливості

У Києві відбудеться безкоштовний «Фестиваль кар’єри»

Опубліковано

22–25 травня у Києві на ВДНГ пройде «Фестиваль кар’єри». Його співорганізатором виступає Work.ua. Упродовж чотирьох днів учасникам представлять майстеркласи, воркшопи, лекції презентації та інші події, присвячені кар’єрному розвитку й пошуку нових можливостей.

Про це повідомили організатори події.

Місце для ідей, знайомств та розвитку 

На фестивалі обіцяють перетворити територію «Експоцентру» на простір для генерації сміливих ідей, набуття нових навичок та знайомств із талановитими людьми. Для події організатори обрали центральний елемент — пасажирський лайнер Ту-134А-3 «Україна» як символ підкорення нових висот. Прямо на борту літака проводитимуть екскурсії.

Повна програма подій вже доступна на сайті фестивалю. Вхід для всіх учасників вільний. 

Читайте також: Поліцейські евакуювали 67-річну жінку з її гусенятами з-під обстрілів на Сумщині

На фестивалі презентують: 

  • лекції з порадами, як проходити співбесіди та оформлювати ефективні резюме;
  • воркшопи на тему перекваліфікації;
  • профорієнтаційні заходи;
  • майстерки із самопрезентації та ефективного спілкування на роботі;
  • тренінг для тих, хто шукає роботу після служби.

Також протягом 22-25 травня відкриють фотовиставку «Ти та Київ» до Дня Міста. У сьомому павільйоні  покажуть роботи переможців і фіналістів конкурсу «Ти та Київ» від медіа «ТиКиїв», яке прагне мотивувати митців України на створення унікальних робіт, знаходити нові таланти, підтримувати їх і розвивати культурне середовище столиці.

Нагадуємо, що ветерани ГУР провели футбольний турнір, присвячений побратиму, який втратив зір.

Фото надали організатори фестивалю

Читати далі

Шопочитати

Економіка і бізнес2 тижні тому

Кава в дріпах як донат: військовий створив бізнес, аби закривати потреби підрозділу

«Привіт! Я Спейс, командир роти, яку ми називаємо “Практика”. Ми з командою збираємо донати на...

Суспільство2 тижні тому

Ще один спосіб сказати «дякую»: як підтримати поранених військових до Дня вишиванки

«Я красивий? Ану, сфотографуйте на мій телефон — я рідним надішлю. Це точно подарунок?» —...

Суспільство3 тижні тому

Денжер — собака з Ізраїлю, що допомагає лікувати людей з прифронту. Історія однієї з місій у Бахмуті

Грудень 2022 року. Підвал будинку в Бахмуті — холодний і сирий. Тут зазвичай панує гнітюча...

Військо4 тижні тому

«Я з покоління дітей, які у 2014 році писали листи солдатам, а потім стали ними». Це Дмитро, що у 18 пішов на війну

Йому було дев’ять, коли почалась війна — і саме з нею він дорослішав. Замість футбольних...