

Економіка і бізнес
Стартап із Дніпра зібрав 24 тисячі доларів на органайзер
Українська команда Stealtho вийшла на Kickstarter з настільним органайзером-трансформером і за добу зібрала 24 тис. доларів.
Йдеться про модульний настільний органайзер для канцелярії та ґаджетів. Він багатофункціональний і налічує:
- відсіки для канцелярії
- роз’єми для підключення ґаджетів
- бездротову зарядку
- тримач для навушників
- дошку для записів
- підставку для стікерів
- тримач для документів
- горщик для кактуса
- підстаканник
- тримач для кредиток

Як з’явилася ідея Stealtho?
За інформацією mc.today, керівник проекту Віталій Саврига багато років пропрацював в різних компаніях, і в кожній з них величезною проблемою був хаос на робочих столах співробітників: губилися важливі документи, стікери залишали брудні плями на моніторах.
Читайте також: Одесити зібрали на Kickstarter 30 тисяч доларів на кобуру для телефона
Другою проблемою був порваний неякісними офісними стільцями лінолеум. На його заміну доводилося витрачати всі гроші і до того ж зупиняти роботу офісу на час ремонту. Так Віталій вирішив почати випуск власної лінійки продуктів.
Перший проект команди – офісні колеса з п’ятирічною гарантією. У минулому році команда вивела на Kickstarter і зібрала $ 138 тис. Колеса Stealtho позбавлені типових проблем звичайних коліс для офісних стільців. Зовнішня їх частина зроблена з еластичного поліуретану, тому не дряпає підлогу, на відміну від пластикових аналогів.
Конструкція Stealtho дозволяє легко переїжджати через кабелі – вони не будуть заплутується в колесах. Частина корпусу виконана з авіаційного алюмінію, тому творці дають довічну гарантію. Крім того, колеса світяться в темряві.
У чому фішка органайзера-трансформера?
Фішка органайзера у тому, що він замінює 12 найбільш часто використовуваних офісних аксесуарів і гаджетів. Основний блок складається з підставки для ручок і олівців, підставки для телефону і дошки для нотаток, яку також можна використовувати як бездротову зарядку для телефона.

У нижній частині органайзера знаходяться USB-вхід, micro-SD card reader, HDMI-порт і два порти Type-C, через які можна заряджати «макбуки», випущені після 2016 року. У Stealtho підрахували, що аналогічний набір зарядних пристроїв і перехідників для техніки Apple обійдеться в $327.
Читайте також: В Україні розробили зарядку для ґаджетів, що працює на відстані 5 метрів
Три інших модуля складаються з підставки для стікерів і дрібних аксесуарів, підставки для навушників і документів та підставки для чашки або горщика з кактусом. Модулі можна встановлювати в будь-якому порядку – в залежності від організації робочого простору.
Скільки коштує органайзер зараз і скільки буде коштувати потім?
На Kickstarter ціна органайзера стартує з $ 69, замовники отримають товар вже в серпні 2019 року. У проекту все готово для серійного виробництва: тестові зразки відлиті з уже надрукованих прес-форм, сам продукт пройшов кілька десятків ітерацій. У команди проекту також вже підписаний контракт з заводом в Китаї, який буде робити пристрої.
У команді проекту – шість осіб, її головний офіс розташований у Дніпрі. У Stealtho планують і далі випускати продукти для офісів на заміну дешевим і часто неякісним аксесуарам.
Після Kickstarter-кампанії команда проекту планує продавати органайзер за $ 180 на Amazon і Walmart.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay