США та Новергія готують нові пакети військової допомоги для України, повідомив міністр оборони Олексій Резніков.
Зокрема, 16 червня він спілкувався з норвезьким колегою, який підтвердив рішення про надання нового пакету військової допомоги. Крім того, як ми й повідомляли раніше, Норвегія приєднається до навчання бійців ЗСУ.
«Вчора я мав телефонну розмову зі своїм другом і норвезьким колегою Бьорном Арільдом Грамом. Ми вдячні уряду Норвегії за рішення надати новий пакет військової допомоги та провести навчання українських солдатів», – розповів міністр оборони.
Yesterday I had a telephone conversation with my friend and colleague @Bjornarildgram. We are grateful to the 🇳🇴 Government for the decision to provide a new package of military aid and to train 🇺🇦 soldiers. pic.twitter.com/5OEEXyF0xd
— Oleksii Reznikov (@oleksiireznikov) August 17, 2022
Крім того, Резніков мав «чудову розмову» з головою Пентагону США Ллойдом Остіном. Міністр зазначив, що вони обговорили поточну безпекову ситуацію, потреби, що виникають на полі бою, і способи посилення можливостей української армії.
«Незабаром буде ще більше військової допомоги від США», – додав Олексій Резніков.
Had a great conversation with 🇺🇸@SecDef Lloyd J.Austin III.
— Oleksii Reznikov (@oleksiireznikov) August 17, 2022
We discussed current security situation, emerging battlefield needs and ways how to strengthen #UAarmy capabilities.
More 🇺🇸 Security Assistance is coming soon🤝
Нагадаємо, литовці збирають 5 мільйонів євро, аби придбати 100 дронів-камікадзе для воїнів ЗСУ. У такий спосіб народ Литви планує привітати Україну з Днем Незалежності.
Також ми розповідали, що українські військові вже «пересіли» на британські бронемашини Wolfhound («Вовкодав») та активно використовують техніку у боротьбі з окупантами.
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua.