Ви читаєте:
Спецпризначенці «Альфи» «відмінусували» російський танк Т-80 (ВІДЕО)
4хв на читання
Назад
Спецпризначенці «Альфи» «відмінусували» російський танк Т-80 (ВІДЕО)
4хв на читання

Спецпризначенці «Альфи» «відмінусували» російський танк Т-80 (ВІДЕО)

6 Грудня 2022, 17:16
Дмитро Журавель
Поділилися
0

Бійці спецпідрозділу Служби безпеки України «Альфа» знищили російський танк Т-80, який обстрілював українські позиції.

Про це повідомили в телеграм-каналі СБУ.

«Ворог деякий час “кошмарив” наші передові позиції, використовуючи тактику швидких обстрілів з танків. Але це тривало не довго – один із них викрила та знищила тактична група бійців Центру спеціальних операцій «А» СБУ», – йдеться в повідомленні.

У Службі безпеки додали, що після знищення ворожої бронетехніки її екіпаж почав панічно втікати, однак українські воїни встигли «відмінусувати» одного з окупантів.

Про спецпідрозділ СБУ «Альфа»

Управління «А» було створено 23 червня 1994 року. З 27 грудня 2005 року діє Центр спеціальних операцій по боротьбі з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів.

Основні завдання Центру «А»:

  • припинення терористичних актів;
  • протидія незаконним збройним формуванням, терористичним організаціям, розвідувально-диверсійним групам іноземних держав;
  • забезпечення проведення співробітниками СБУ оперативно-розшукових, контррозвідувальних заходів, процесуальних дій;
  • участь у здійсненні охорони органів державної влади та посадових осіб, а також забезпечення безпеки працівників СБУ, органів системи УДО та їх близьких родичів;
  • сприяння в межах компетенції СБУ забезпеченню режиму воєнного та надзвичайного стану в разі їх оголошення.

З 2014 року бійці спецпідрозділу беруть участь у російсько-українській війні, знищуючи особовий склад та техніку окупантів.

Раніше ми розповідали, що воїни спецпідрозділу «Альфа» знищили БМП окупантів на Херсонщині, поціливши в бронетехніку з дистанції 4,7 км.

Крім того, напередодні спецпризначенці підрозділу «Альфа» знищили ворожу БМП-3 та розгромили дві позиції окупантів.

Фото: facebook.com/SecurSerUkraine.

Альфа Війна Сбу
По темі
Читайте також

Підприємці за партами: школярі на Хмельниччині вирощують екочай, який продаватимуть у місцевих магазинах

Коли шкільний дзвінок сповіщає про початок уроку, учні цього ліцею поспішають не до класу, а до теплиці....
4 Грудня 2025
01:21
Двоє добрих друзів України, які підтримують наших людей та вчать нашу мову

Двоє добрих друзів України, які підтримують наших людей та вчать нашу мову

11 годин тому
03:01
З чого почалася історія медіа #ШОТАМ

З чого почалася історія медіа #ШОТАМ

11 годин тому