Суспільство
Спецкостюми, берці і кобура: які новинки отримає українське військо вже цього року
У Командуванні Сил логістики ЗС України презентували новітні зразки речового майна і засобів індивідуального захисту для силових відомств та оновлених продпайків, комплектування яких відтепер здійснюється за 14 раціонами. Новинки військо отримає вже цього року, повідомляє АрміяInform.
Вогнезахисний комбінезон
Вперше розробили та прийняли на забезпечення: вогнезахисний комбінезон для екіпажів бойових машин.
Зазначається, що цей виріб повністю відповідає аналогам, які застосовують в арміях країн-членів НАТО. Костюм, по-перше, виконує вогнезахисну функцію, адже виготовлений з негорючої тканини. Такий же літній костюм уже застосовують у танкових підрозділах ЗСУ. Фахівці з розробки вже отримали позитивний фідбек від користувачів і переконані, що екіпажі бойових машин можуть упевнено виконувати бойові задачі в спецодязі.
Читайте також: У ЗСУ завершили тестування суто жіночої форми одягу
Сезонні комплекти для піхоти
Бойова піхота і підрозділи ДШВ також отримають зимові й літні комплекти захисних костюмів. У такому спецодязі передбачено надійні теплозбереження та водонепроникність. Якщо ще зовсім недавно існував лише маскувальний костюм білого кольору (зимовий), то тепер з’явився і літній маскувальний варіант.
Довгоочікуваний одяг для штатних пожежно-рятувальних підрозділів МОУ ЗС України вже затверджено і його закуповують для військових. Своїми захисними властивостями виріб відповідає аналогам, які застосовують у європейських країнах.
Також серед інноваційних спецкостюмів є і робочий, виконаний зі світлоповертаючої та антистатичної тканини яскравого кольору.
Без радянських «планшеток»
Уже готова адміністративна сумка, яка замінить радінські ”планшетки”.
Насамперед цей предмет надійде на постачання до військових вишів, навчальних центрів і органів військового управління. А ще у військових з’явиться свій несесер для збереження предметів особистої гігієни у стилі military. Зручний, адже система Molle дозволить прикріпити його будь-куди для зручного транспортування.
Кобури для правші і шульги
Усучаснено до стану універсальності річ, на яку військові чекали з нетерпінням. Адже нова кобура зручна своїм кріплення для зброї і платформою. Завдяки системі Molle її можна використовувати і як підсумок. Кобура розроблена з урахуванням особливостей людини, тобто користування буде зручним як лівою рукою, так і правою.
Нове взуття
Із 1 квітня поточного року планується проведення військових (дослідних) випробувань нових літніх черевиків, виготовлених відповідно до вимог Міноборони. Нині три підприємства попередньо виявили бажання надати на безоплатній основі дослідні партії по 30 пар. Також плануються випробування: костюмів літніх польових з тканини нового типу, яка за своїми властивостями має кращу повітропроникність; а також сорочок-поло і футболки з тканини трикотажної синтетичної типу сoolpas
250 розробок за чотири роки
“Разом із Головним управлінням розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України за чотири роки розроблено і впроваджено близько 250 нових речових зразків, які постійно вдосконалюють. Ми доповнюємо один одного. Наше командування висуває вимоги, а фахівці ГУРС МЗ ЗС України якісно демонструють це на практиці”, – зазначив начальник центрального управління речового забезпечення тилу Командування сил логістики ЗС України полковник Дмитро Кузнєцов.
Також слід зазначити, що торік розроблено 95 технічних специфікацій Міноборони, а у 2020-му – вже 65.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі