Суспільство
Спальник українського туристичного бренду Turbat визнали найкращим у світі (ФОТО)
Спальник українського туристичного бренду Turbat визнали найкращим у світі за версією ISPO Award 2022.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці бренду Turbat.
Модель Turbat Ultar, що здобула «Оскар» індустрії туристичного спорядження, розробив програміст, мандрівник, а нині воїн ЗСУ Максим Перегінка.
«У 2019 році він зустрівся з креативним директором Turbat і сказав, що програмувати це прикольно, але він хоче проєктувати спорядження. На місці вони обговорили концепт і зробили замальовки Ultar: це мало бути щось трисезонне, ультралайт і водночас комфортне. Та й взяли в роботу», – розповідають на сторінці бренду.
Усього ця модель мала 5 варіантів, які тестували в похідних умовах у Карпатах та на Алясці. Від їдеї створення минуло два роки. Сьогодні цими спальниками користуються не лише мандрівники, а й українські військові, серед яких і розробник моделі.
29 листопада розроблену Максимом модель спальника визнали найкращою в світі за версією ISPO Award 2022. Це нагорода, якою міжнародна спортивна платформа ISPO відзначає найбільш інноваційні в світі продукти в галузях спорядження, одягу і взуття. Щороку за неї борються найвідоміші світові виробники. Бренд Turbat став першим в Україні, кому вдалося завоювати туристичний «Оскар».
Що відомо про цю модель
- наповнений українським білим гусячим пухом 850FP 90/10;
- вигнута форма блискавки, яку зручно закривати зсередини;
- вентиляція для ніг на блискавці;
- тепліша зона у ногах;
- широкий комір під шию;
- зручне регулювання капюшону;
- кишеня для подушки всередині;
- нижня частина відкривається і фіксується для короткочасної ходьби;
- добре компресується;
- укомплектований мішком для тривалого зберігання.
Нагадаємо, Одеський та Львівський національні оперні театри отримали звання найкращих на цеременії International Opera Awards у Мадриді.
Крім того, Київ отримав спеціальну нагороду міжнародної премії World Smart City Awards за міський застосунок «Київ Цифровий».
Фото: gorgany.com.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі