Суспільство
Скільки коштує житло в Києві – дослідження OLX Нерухомість
Три однокімнатних квартири у Святошинському районі вартують стільки ж, як одна на Печерську
Ціни на однокімнатні квартири в Києві на вторинному ринку стартують від $35 тис. у Деснянському та Святошинському районах і сягають $108 тис. у Печерському. Про це йдеться в дослідженнях OLX Нерухомість. З початку літа до середини вересня найдешевші однокімнатні квартири продавали в Деснянському та Святошинському районах — в середньому по $35 тис. Стати власником однокімнатного житла у Святошині коштуватиме на 25% дорожче. Найменше змінилися розцінки на Солом’янці — «одинички» подорожчали лише на 2% і тепер продаються по $39 тис. На Оболоні в середньому таке житло коштує $43 тис. Трохи дорожчі однокімнатні квартири в Подільському районі — їх продають в середньому за $46,5 тис.
Двокімнатні квартири на вторинному ринку столиці стартують від $48,2 тис. в Деснянському районі, правда, пропозицій тут найменше — приблизно 1,1 тис. Купити двокімнатну квартиру у Святошині можна в середньому за $51 тис. — на 20% дорожче, ніж торік.
Придбати двокімнатне житло на Оболоні можна в середньому за $57,9 тис. Шевченківський район — єдиний, де за двокімнатну квартиру в цьому році можна заплатити навіть менше, ніж торік. Ціна впала на 5% і нині становить в середньому $76,1 тис. Дорожче житло в Голосієво — власники готові розлучатися з нерухомістю в середньому за $79,5 тис.
Сім’ї з дітьми віддають перевагу більшим – трикімнатним квартирам. Найдешевше оселитись в Деснянському районі — продають їх в середньому по $60 тис. На $5 тис. дорожче у Святошинському. У трійці районів з найбільш бюджетними трикімнатними квартирами на вторинному ринку житла — Оболонь, де їх можна купити за $75 тис. В Солом’янському районі продається 1,2 тис. трьохкімнатних квартир за середньою ціною в $79 тис. У Подільському районі таке житло коштує в середньому $87 тис.
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі