Суспільство
Українців запрошують до участі у конкурсі проєктів для розвитку талантів сільських дітей: подробиці
Фонд “Я майбутнє України” розпочинає конкурс проєктів для розвитку талантів сільських дітей. Протягом осені прийматимуть на розгляд проєкти позашкільного розвитку сільських дітей у трьох напрямках: мистецтво, спорт і наука.
“Діти, які активно включені у позашкільну діяльність, значно рідше потрапляють у неприємності, бо їх природний потяг до активності та дослідження світу скерований у здорове русло. Та, на жаль, у сільських дітей значно менші можливості у цьому напрямку. Не у всіх селах є музичні та художні школи, спортивні секції чи аматорські театри. Зпочаткувавши постійну футбольну команду у селі Мигове, ми у фонді зрозуміли – це воно! Це те, що необхідно у кожному селі! Тому Фонд “Я майбутнє України” розпочинає конкурс проектів для розвитку талантів сільських дітей. Світова історія знає чимало талантів, які виросли у бідних сім’ях. Ми хочемо дати такий шанс і українським сільським дітям”, – повідомляють організатори.
Умови
- Проєкт має дати доступ до занять усім дітям села, незалежно від їх матеріального статку, національності, статі та релігії.
- Проєкт має реалізовуватись у громаді конкретного села.
- У проєкті мають бути ретельно розписані усі деталі його реалізації (хто проводитиме заняття, де вони проходитимуть, яке потрібне обладнання і тд).
- У проєкті має бути представлений повний бюджет впровадження і щомісячної підтримки занять.
- Проєкт має бути актуальним (аби діти справді були зацікавлені у цих заняттях), перспективним (аби навички, які отримають діти, справді вплинули на їх життя), та цікавим (відрізнявся від інших ідей).
Довідково
На розгляд прийматимуть проєкти позашкільного розвитку сільських дітей у трьох напрямках:
- мистецтво;
- спорт;
- наука.
Аплікаційну форму для конкурсу можна завантажити тут.
Фонд обере два проєкти, які у подальшому повністю профінансує та забезпечить усім необхідним.
Проєкти можна надсилати на пошту marta.lev.ua@gmail.com.
Надіслати свій проєкт можна до 30 листопада.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі