Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Шовкове спіднє за 1000 гривень: як Юрій Львов створює елітну чоловічу білизну

Опубліковано

«Я хотів щоб білизна була класною, красивою і цікавою», – говорить засновник бренду чоловічої білизни G.LVOV. Юрій Львов захоплювався шиттям з дитинства, але працював на різних посадах, в близько не пов’язаних з хобі. Але одного дня згадав про своє захоплення і відкрив свій бренд.

Зараз G.LVOV має серед клієнтів бізнесменів, відшиває білизну з кращих тканин з Європи, а ціна на вироби стартує від 1000 гривень.

Юрій Львов

Юрій Львов

Засновник G.LVOV

Живе і працює в Запоріжжі. Закінчив університет за спеціальністю “захист інформації”, а потім відкрив свій бренд чоловічої білизни. Полюбляв шити з дитинства і перетворив хобі на прибутковий бізнес.

Бізнес почався через необхідність

Навчаючись в університеті, я паралельно відвідував курси крою та шиття. Однак, успішно їх закінчивши, відклав цю справу в сторону, і після університету влаштувався менеджером проектів. Попрацювавши в декількох компаніях на цій посаді, я пішов у безстрокову відпустку, щоб зрозуміти, чим займатися далі.

Бізнес почався в с серпні 2015 року з прогулянки по Хортиці. Там моя дівчина Тетяна розповіла, що їй приснився сон, де я виходжу на подіум як успішний дизайнер чоловічої білизни і презентую свою колекцію. Вона сказала: “Ти ж вмієш шити, може це те, що потрібно?”.

В той момент мої улюблені марки білизни з України вийшли і я стикався зі складнощами у виборі. Доводилося замовляти з-за кордону. Тому було вирішено почати з білизни, так як у мене у самого була в ньому необхідність.

Крім цього у мене завжди була тяга до шиття. У дитинстві я шив з бабусею і вона навчила мене азам.

Авторська модель чоловічої білизни

Ми влаштували брейншторм, де придумали концепцію, місію бренду, вимоги до пошиття, визначилися з моделями і матеріалами. Вклали трохи більше 1000 доларів на старті, спочатку відшивали білизну на аутсорсі, а потім запустили своє виробництво. Зараз вкладення в бізнес йдуть постійно.

Перші вироби я тестував на собі, потім на друзях. Збирав у них відгуки, щоб покращувати білизну. За основу я взяв модель класичних чоловічих “боксерів” і, відштовхуючись від неї, будував свою. Чоловік в маленькому розмірі і чоловік у великому розмірі мають різні пропорції, і для них повинна бути різна конструкція.

Для кожного розміру я побудував окремі лекала, враховуючи особливості конституції тіла. Змінивши класичні “боксери” я розробив свою авторську модель.

Підготували кілька сотень одиниць білизни, а продалося лише три штуки

У 2015 році інструментів для просування бренду особливо не було. Тому першим майданчиком став LeBoutique, де розпродаж нашої білизни тривав близько п’яти днів. За цей час було три продажу. А ми пошили кілька сотень одиниць білизни.

Пізніше в Києві запустився маркет Всі.Свої і ми взяли в ньому участь. Для мене це стало відкриттям, я не знав, наскільки величезна кількість людей заснували свій бренд в 14-15 роках.

На Всі.Свої нас помітили і запросили на Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, де ми взяли участь в секторі маркету. Це місце для зустрічі з потенційними клієнтами. Там з’явилися цікаві знайомства, завдяки яким тепер мені постачають тканини з Європи. Тоді пазл почав складатися.

Зараз, спробувавши розміщення в шоурумах і на маркетах, я прийшов до вибору власного сайту без посередників. А реклама в соціальних мережах дає змогу залучити нових клієнтів.

Невелика команда і найкращі тканини з Європи

У нас майстерня в Запоріжжі. У команді я власник-дизайнер, відповідаю за все, в першу чергу за якість. Тетяна – маркетолог, займається просуванням бренду і рекламою. В команді з пошиття у мене конструктор-закрійник і дві швачки.

В місяць ми відшиваємо близько 100 одиниць. Ціновий діапазон білизни від 1000 до 1500 гривень. Ми шиємо з чистої бавовни, бавовни з шовком або з чистого шовку.

Тканини нам привозять з кращих мануфактур Європи. Склад компанії, з якою ми співпрацюємо, знаходиться в Німеччині. Протягом сезону вони їздять закуповують тканини і відправляють зразки мені. Я їх відбираю, замовляю невеликі відрізи, тестую в пранні, та у використанні на собі. Я повинен бути впевнений, що це той продукт, який гідний потрапити клієнту до рук.

Прикрив тіло і добре

Були складнощі з підбором персоналу, тому що дуже багато людей відносяться до чоловічої білизни, як до само собою зрозумілий елементу гардеробу. Типу, прикрив просто тіло і добре. А стежки і шви повинні бути скрізь рівні, всі нитки обрізані, виріб повинен бути максимально акуратним.

У мене високі вимоги і підбір персоналу займає багато часу. Зараз складнощі в цьому залишаються, так як плануємо розширюватися і потрібні нові люди. Вартість виробів обумовлена ​​не тільки моєї авторської моделлю і вибором тканини, але і тим, як білизна пошита. Мою білизну створено так, що якщо її вивернути навиворіт, то зовні вона ніяк не відрізнятиметься від лицьової сторони. Ми використовуємо закриті шви, у нас висока якість роботи. А для такої роботи потрібні професіонали. 

Також складність була при створенні упаковки. У нас це коробочка, зроблена з матеріалу, який розкладається за той же період часу, за який розкладається аркуш паперу (2 роки, – прим. авт.). 

Іменна білизна для відомого співака і плани на майбутнє

Серед наших клієнтів дуже багато власників середнього і великого бізнесу в Україні. Але був один цікавий випадок – ми презентували на концерті Максу Барських іменну білизну. Він потім сказав, що були різні подарунки, але нижню білизну йому ще ніколи не дарували. Був кумедний досвід.

Плануємо запустити виробництво чоловічих брюк, які можна буде поєднувати як і з повсякденним стилем, так і з офіційним. Вони будуть пошиті з натуральних матеріалів, практичними, в них буде зручно займатися будь-якою діяльністю.

У майбутньому хочемо виходити на міжнародні майданчики, такі як Etsy і інші.

Надалі також є план на пошиття сорочок, бо добре скроєна сорочка робить будь-якого чоловіка благородніше і приховує недоліки. Це тонка і цікава робота.

Коментарі

Суспільство

В «Охматдиті» відновили бомбосховище — тепер там фентезійні малюнки (ФОТО)

Опубліковано

У київській лікарні «Охматдит» відкрили оновлене бомбосховище, стіни якого тепер прикрашають фантазійні малюнки. Авторками цього чарівного проєкту стали ізраїльські мисткині Регіна Шафір і Зоя Север.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці НДСЛ Охматдит.

Про ініціативу

Малюнки з’явилися у відділенні дитячої ендокринології завдяки підтримці посольства Ізраїлю в Україні. Проєкт отримав символічну назву — «Вікно в Мир». Його мета — допомогти дітям, які змушені ховатися під час тривог, почуватися спокійніше та зберігати віру в краще.

Сюжети для настінних ілюстрацій художниці вигадували разом із маленькими пацієнтами. Діти малювали, мріяли, а потім разом із мисткинями переносили фантазії на стіни укриття. У результаті з’явилися зображення, які створюють затишну атмосферу та нагадують дітям про чарівний світ мрій.

Читати також: У Лозовій на Харківщині капітально ремонтують дитячу поліклініку

Стіни, які розповідають історії

В оновленому укритті тепер живуть чарівні герої, казкові пейзажі та вигадані світи. За словами Регіни Шафір, цей проєкт — проєкція надії та підтримки:

«Ми прагнули, щоб кожна дитина, яка опиниться тут, відчувала, що стіни укриття — це не лише захист, а й портал до світу, де панують мир і фантазія».

Фото: викладене на сторінці у фейсбуці НДСЛ Охматдит
Фото: викладене на сторінці у фейсбуці НДСЛ Охматдит
Фото: викладене на сторінці у фейсбуці НДСЛ Охматдит

Нагадаємо, що на Київщині будують нову багатоповерхівку замість зруйнованої росіянами: у ній житимуть 78 родин.

Фото: викладене на сторінці у фейсбуці НДСЛ Охматдит.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Одружувала молодят під обстрілами: історія відновлення ДРАЦС на Харківщині (ВІДЕО)

Опубліковано

У Балаклії, що на Харківщині, війна не змогла зламати духу місцевих жителів. Попри обстріли, тут не лише відновлюють інфраструктуру, а й повертають до життя традиції весільних святкувань. Історію коруючої ДРАЦСу Тетяна Кунденко ми розповіли у випуску на ютуб-каналі ШоТам.

Історія Тетяни Кунденко

Балаклійський ДРАЦС, яким понад п’ять років керувала Тетяна Кунденко, зазнав значних пошкоджень під час російських атак. Будівля постраждала від уламків і вибухової хвилі, але попри це місцеві працівники продовжують проводити церемонії — навіть у тимчасових умовах.

«Молоді люди створюють сім’ї, а ми допомагаємо їм зробити цей день особливим, незалежно від того, що відбувається навколо», — розповідає Тетяна.

Фото: скріншот з відео ШоТам

Читати також: У Лозовій на Харківщині капітально ремонтують дитячу поліклініку

Весілля, що стало символом віри в майбутнє

Однією з таких урочистостей стало весілля Олександра та Олени. Їхнє знайомство почалося ще до війни, а кохання витримало всі випробування. Пара вирішила одружитися у місцевому парку, де під звуки сирен обмінялася клятвами вірності та одягла обручки.

«Ми відчували щастя, бо цей день був про нас, про наше майбутнє», — ділиться Олена.

Відео: ШоТам

Святкування супроводжувалося танцями, піснями й щирими емоціями, які нагадували про важливість любові навіть у найскладніші часи.

Детальніше довідатися про те, як Тетяна вистояла у важких умовах війни можна у нашому відео на ютубі.

Нагадаємо, що

Фото обкладинки: скріншот з відео ШоТам.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

У Лозовій на Харківщині капітально ремонтують дитячу поліклініку

Опубліковано

У Лозовій на Харківщині розпочинають капітальний ремонт дитячої поліклініки.

Про це повідомив міський голова Сергій Зеленський.

Про відбудову

Проєкт «Дитяча поліклініка майбутнього» реалізують завдяки Програмі розвитку ООН. Виконавця робіт обрали через електронну систему публічних закупівель.

«Малеча отримає свій простір — окремо від дорослих пацієнтів. Нові приміщення будуть яскравими, щоб лікарі сприймалися як дружні супергерої, які завжди готові допомогти», — зазначив мер.

Читати також: Нідерланди оголосили про грантовий проєкт для виробників з України: деталі програми

Що планують зробити?

Дитячу поліклініку розмістять у триповерховій прибудові до міської поліклініки. Новий простір включатиме:

  • кабінети лікарів;
  • приміщення для щеплень;
  • зону реабілітації.

Роботи розпочнуть вже наступного тижня. Тимчасово кабінет для щеплення та прийоми лікарів перенесуть в основний корпус. Пацієнтів обіцяють поінформувати про зміни.

Нагадаємо, як на Чернігівщині підтримують тих, хто втратив дім.

Фото обкладинки: Freepik.

Коментарі

Читати далі