Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
1-23

Серія коміксів «Вікно навпроти»

Ресурс 16

Серія графічних новел «Вікно навпроти» – це історії про небайдужих людей, які змогли врятувати своїх колег, сусідів, родичів та випадкових перехожих від домашнього та гендерного насильства. У ньому ШоТам хоче привернути увагу до цієї проблеми, а найголовніше – показати шляхи, як можна допомогти. Кожна наша новела заснована на реальній історії реальної людини, яка змогла допомогти жертвам домашнього або гендерного насильства.

Спецпроєкт створений за підтримки Посольства США в Україні.

комікси

Втеча

Героїня нашої першої графічної новели – завуч школи Валентина Михайлівна – багато років спостерігала, як її підлеглу побиває чоловік. Вона не могла б піти і зупинити його силою, проте жінка знайшла шляхи, як побороти тирана – непрямі і мудрі. А що з того вийшло – читайте у нашій графічній новелі.

День Незалежності Лізи

В основу цього коміксу лягла реальна історія людини, яка стала свідком насильства. Якщо ви опинилися у такій же ситуації – дійте! Пам’ятайте – байдужість вбиває!

Красуня та чудовисько

Насильство має безліч облич. Іноді воно проявляється одразу, а іноді ховається під маскою турботи, любові чи навіть традицій. У такому випадку воно стає ще небезпечнішим, адже душить жертву поступово, як холоднокровний змій. Та коли поруч опиняються небайдужі люди – фінал завжди позитивний. 

Я бачу зло

Якщо ви, як і реальні прототипи героїв нашого проєкту “Вікно навпроти”, стали свідками насильства – не залишайтесь осторонь. Адже своєчасне втручання небайдужої людини може забезпечити позитивний фінал навіть найбезнадійнішій на перший погляд історії!

Нічний дзвінок

Наша третя графічна новела “Нічний дзвінок”, створена на основі реальних подій у рамках проєкту “Вікно навпроти”, стане для вас чудовою ілюстрацією того, як діяти у випадках, коли ви помічаєте поведінку, невластиву для певної особи..

Спадщина наших батьків

Ця новела, як і інші в рамках проєкту “Вікно навпроти”, заснована на реальних подіях, усі герої мають реальних прототипів, а історії — позитивний фінал, адже небайдужість та чуйність завжди перемагають грубощі та агресію!

Подивись в гору

Та чи готові ви прийти на допомогу своїм сусідам, коли їхнє життя опиняється під загрозою? Адже завжди легше зробити телевізор гучніше, коли чуєш крики за стіною… Але не для героїв нашої заключної новели “Подивись вгору”, які не побоялись втрутитись у загрозливу ситуацію.