Суспільство
Серіал “Чорнобиль” отримав 7 нагород премії “Еммі”
Міні-серіал від НВО зібрав 7 нагород, зокрема і за “Найкращий саундтрек”. Про це повідомляє IndieWire, передає Еспресо.
Серіал “Чорнобиль” про аварію на Чорнобильській АЕС став лауреатом премії “Еммі” в 7 категоріях. Так, зокрема, саундтрек до шоу визнаний найкращим.
Саундтрек створила ісландська віолончелістка Хільдур Гуднадоттір (Hildur Guðnadóttir).
“Було чудово спостерігати за реакцією на “Чорнобиль” від HBO цього літа. Я записала звуки будівельних блоків для саундтреків разом з Крісом Вотсоном і продюсером Семом Слейтером на Ігналінській електростанції в Литві, на ядерному реакторі, знятому з експлуатації”, – пояснила Хільдур.
Вона зазначила, що класичні інструменти не використовувались, звуки були перетворені на музику, і єдиним традиційним інструментом був голос Гуднадоттір, який у подальшому оброблявся з використанням імпульсних відкликів.
“Я хотіла показати глядачу, як це – бути так, розповісти історію страху, втрати, і зрештою, людської помилки”, – додала композитор.
Читайте також: Київські екскурсії локаціями серіалу “Чорнобиль” уже запустили
Усього у “Чорнобиля” 7 перемог: за “Найкращий міні-серіал”, у номінації “Найкращий актор” (Джаред Гарріс у ролі Валерія Легасова), “Найкращий актор другого плану в міні-серіалі або фільмі” – Стеллан Скарсгорд в ролі Бориса Щербини, “Найкраща актриса другого плану в міні-серіалі або фільмі” – Емілі Вотсон в ролі Уляни Хомюк, “Найкраща режисура міні-серіалу, фільму або драматичної програми”, – Йохан Ренк та “Найкращий сценарій міні-серіалу, фільму або драматичної програми” – Крейг Мейзін.
“Гру престолів” визнали найкращою в категорії Creative Arts. Також серіал нагороджений за найкращий акторський склад, найкращі візуальні ефекти, найкращі костюми, найкращий грим, найкращий саундтрек і роботу зі звуком, роботу каскадерів, дизайн заставки і кастинг тощо.
Також сім нагород отримав документальний фільм “Фрі-соло National Geographic”. А комедійний серіал “Дивовижна місіс Мейзел” удостоєний шести нагород.
Суспільство
Що пропонує новий McDonald’s
Коментарі
Суспільство
Учасники ініціативи
Благодійний збір
Довідка
Коментарі
Суспільство
Аліна Шаповал
наставниця дітей, позбавлених батьківського піклування
Почула про наставництво і зрозуміла, що це моє
Я часто їздила в дитбудинок на свято Миколая — традиційно з іграшками та солодкими пакунками. Але засумнівалася, чи цукерки — це єдиний спосіб їх підтримати?
Чому наставництво краще за цукерки
Коли волонтери приходять до дітей, вони дуже швидко звикають, охоче обіймаються, розповідають історії. А потім люди їдуть, і дитина знову відчуває себе покинутою.
Хочу, щоб дитина стала собі опорою
Зрозуміла, що деколи треба прийняти позицію такого собі спостерігача — не втручатися в чужий досвід чи нав’язувати думку, а підтримувати людину.
Пам’ятаю, тоді прийшла до своєї старшої наставної, і вони якраз сиділи в укритті — почалася тривога. Дитбудинок збиралися евакуювати за кордон, тож я принесла смаколиків у дорогу. Тоді й побачила цю дівчинку — і вона мені так сподобалася! Така відкрита, харизматична. Мені хотілося зробити для неї щось хороше, тож за пів року я стала її наставницею.
Дитині потрібна людина, вона хоче мати друга.
Як стати наставником чи наставницею для дитини з інтернату
- Звернутися до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді там, де ви живете, або ж до організацій, які працюють з наставництвом — наприклад, до Асоціації Наставництва для дітей та молоді.
- З вами проведуть співбесіду, після цього можна збирати документи: медичні довідки, довідку про відсутність судимості тощо.
- Треба буде пройти спеціальне навчання, щоб дізнатися особливості вікової психології та як комунікувати з дітьми.
- Обрати собі наставного чи наставну, переглянувши анкети дітей. Познайомитися з обраною дитиною та переконатися, що й дитина не проти вас як наставника.
- Тільки після цього з вами укладають договір на надання послуг наставництва. І так ви можете починати своє волонтерство!
Коментарі