У ніч на 10 серпня Сили безпілотних систем спільно з іншими складовими Сил оборони вдарили по Саратовському нафтопереробному заводу. За попередніми підрахунками, його річна потужність — до 7 мільйонів тонн нафти.
Про це повідомили в Генштабі ЗСУ.
У межах підприємства зафіксували вибухи та пожежу. За даними Сил безпілотних систем, під час атаки місцеві мешканці в соцмережах повідомляли про численні влучання БпЛА на території заводу.
Саратовський нафтопереробний завод — один із основних об’єктів паливної інфраструктури рф, що забезпечує окупаційні війська нафтопродуктами. Підприємство розташоване приблизно за 600 кілометрів від державного кордону України. Саратовський завод входить до структури нафтової компанії «Роснефть» та випускає понад 20 видів продукції.
Читайте також: Безпілотники СБУ атакували термінал зберігання «Шахедів» у Татарстані
Нагадуємо, що ЗСУ звільнили й повністю зачистили від російських окупантів Безсалівку на Сумщині.
Фото обкладинки: фейсбук Сил безпілотних систем