Французький модний дім Louis Vuitton представив нову колекцію від креативного директора Ніколя Геск’єра. Для створення принтів на одязі бренд використав роботи сучасного українського художника Назара Стреляєва-Назарка.
Про колаборацію з відомим домом моди митець розповів на своїй інстаграм-сторінці.
Як зазначили у «Суспільне Культура», Назар Стреляєв-Назарко народився у Харкові, а зараз живе та працює в Мілані. За його словами, побачити власні картини в стінах Лувру як частину високої моди стало для нього незабутнім та дуже значущим досвідом.
Він також подякував Ніколя Геск’єру та всій команді бренду за можливість поглянути на свої роботи з нової перспективи.
Основою для принтів на подіумних речах стала, зокрема, робота українця під назвою Paramnesia, яку він написав у 2023 році. Проте для показу зображення дещо адаптували. Якщо на оригінальному полотні одне з ягнят стоїть у звичайних сільських гумових чоботах, то у версії для колекції тваринку «перевзули» у брендові чоботи з фірмовою монограмою LV.
Читайте також: Сабріна Карпентер вдягнула капелюх від Ruslan Baginskiy на премію «Ґреммі» (ФОТО)



Нагадаємо, що українські бренди показали в новому сезоні «Емілі в Парижі» (ФОТО).
Фото: інстаграм Назара Стреляєва-Назарка