

Військо
Продовжує справу дідуся: як українська військова готує винищувачі до вильотів (ФОТО)
Ольга — старший технік у 114-й бригаді тактичної авіації повітряного командування «Захід». Вона відповідає за ремонт і обслуговування електронного обладнання бойових літаків.
Про це повідомили в 114-й бригаді тактичної авіації.
Професію обрала не випадково, адже її дідусь також служив в авіації. Саме його приклад надихнув жінку продовжити справу. Щодня Ольга разом із колегами перевіряє зв’язок, тестує навігаційні системи й аналізує дані самодіагностики.
«Наш колектив техніків обслуговує літаки вдень і вночі 24 години на добу 7 днів на тиждень. Війна не має вихідних. Це дуже відповідально. Але нам все під силу. Працюємо на Перемогу», — розповідає Ольга.
Читайте також: Пліч-о-пліч захищають небо: авіатехнік ЗСУ готує до польотів винищувач власного сина (ФОТО)



Нагадаємо, що Норвегія передасть Україні всі обіцяні винищувачі F-16 до кінця року.
Фото: фейсбук-сторінка 114-ї бригади тактичної авіації
Військо

Український бренд REYTEL’ спільно з бригадою «Азов» представив срібний браслет під назвою «СТАЛЬ». Половина з прибутків від продажів спрямують на посилання військових бригади.
Про це повідомили у відділі фандрейзингу бригади «Азов».
«Срібні браслети від REYTEL’ створені не лише як спосіб зафіксувати зміни асоціацій в національній свідомості, а й щоб підтримати тих, хто надав цьому слову нові сенси»‚ — зазначили автори ініціативи.
50% прибутку від продажу кожного браслета компанія передає на потреби бригади «Азов». Цей підрозділ став одним із перших, хто асоціюється зі словом «сталь», зокрема у контексті оборони Маріуполя та «Азовсталь».
Читайте також: Уперше після важкого поранення азовець на протезах станцював із коханою (ВІДЕО)
Нагадаємо, що гурт Vivienne Mort зібрав мільйон гривень для медиків «Азова».
Фото обкладинки: інстаграм відділу фандрейзингу бригади «Азов»
Військо

14 червня в Україну повернули тіла ще 1200 загиблих військовослужбовців. Репатріацію провели в межах домовленостей, досягнутих у Стамбулі.
Про це повідомили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.
Репатріаційні заходи стали можливими завдяки спільній роботі співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Об’єднаного центру при СБУ, ЗСУ, МВС, Офісу уповноваженого ВРУ з прав людини, Секретаріату уповноваженого з питань зниклих безвісти за особливих обставин, ДСНС та інших структур сектору безпеки й оборони.
Найближчим часом правоохоронці спільно з експертами МВС проведуть необхідні експертизи та ідентифікують тіла.
Читайте також: На підконтрольну територію України вдалося повернути 11 дітей з окупованої Херсонщини


Нагадаємо, що 13 червня в Україну повернули тіла 1200 полеглих захисників.
Фото: фейсбук-сторінка Коордштабу
Військо

У ніч на 14 червня Сили безпілотних систем взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони вразили важливі об’єкти воєнно-промислового комплексу рф. Удар був частиною операції зі зниження спроможностей ворога у виробництві вибухових речовин і боєприпасів.
Про це повідомили в Генштабі ЗСУ.
Під удар потрапили два ключові підприємства. У Самарській області вразили потужності акціонерного товариства «ННК» — одного з провідних виробників компонентів для вибухових речовин у росії. Унаслідок атаки зафіксували вибухи та пожежу на території промислової зони.
Також військові атакували комбінат у місті Невинномиськ Ставропольського краю. Підприємство виробляє базові компоненти для вибухових речовин, боєприпасів і ракетного палива. Завод активно працює задля забезпечення військової агресії рф проти України. У районі цілі пролунала серія вибухів, спостерігалася активність ППО та займання об’єктів.
Нагадаємо, що дрони від «Спільноти Стерненка» знищили 12 російських «Буків» на 472 мільйони доларів.
Також ми писали, що на Курщині український дрон підірвав склад мін і бронеавто «Ахмат» (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка Міноборони