Економіка і бізнес
Попит на IT-фахівців в Україні зріс на 50%
Попит на ІТ-таланти збільшився. Останні 5 років кількість відкритих позицій для технічних фахівців зростає в середньому майже на 30% в рік, в той час, як кількість самих інженерів — на 18%. Через дефіцит кваліфікованих кадрів галузь тільки в жовтні недоотримала мінімум $12 млн експортних надходжень в економіку України. Про це йдеться в дослідженні компанії GlobalLogic.
ІТ-компанії переважно шукають Middle і Senior-фахівців, тобто з досвідом від 2 і від 5 років відповідно. Так, за даними GlobalLogic, потреба в інженерах-початківцях (до одного року досвіду) становить всього 17%, в той час коли в більш досвідчених (Middle і Senior) — 37% і 33% відповідно. Основні напрямки — Python, QA Automation&Manual, JavaScript, Java, NET, C / C ++ і DevOps. При цьому 50% позицій відкрито в Києві, 27% —у Львові й 21% — у Харкові.У період з квітня по жовтень компанія вже закрила 1068 позицій, понад 25% з них в напрямку QA Automation&Manual і понад 11% в JavaScript.
На дефіцит досвідчених фахівців впливає необхідність системного навчання і непростий процес пошуку інженерних талантів. Щоб закрити одну позицію, компанії GlobalLogic, в середньому, потрібно розглянути мінімум 9 кандидатів. Але, навіть потрапивши у проєкт, інженеру, щоб рости у сфері,потрібно системно розвивати hard (70% часу) і soft (30% часу) skills.
«ІТ-ринок України швидко відновлюється, йому не вистачає кваліфікованих кадрів. Тільки GlobalLogic в Україні за 2 місяці зросла на рекордну кількість в 460 фахівців. Зараз відкрито понад 750 позицій і ми плануємо рости мінімум на 300 інженерів на місяць. При цьому важливо інвестувати не тільки в пошук IT талантів, але і в розвиток новачків і досвідчених фахівців», — прокоментував Андрій Яворський, віце-президент GlobalLogic зі стратегії і технологій.
Фото – Вільна Думка
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі