Суспільство
Почав працювати перший в Україні дитячий садок онлайн
У Києві почав роботу перший в Україні онлайн садочок, розрахований на діточок віком 4-6 років.
Про це повідомили у пресслужбі КМДА.
Зазначається, що цей проєкт запроваджено в рамках Віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19.
За даними, саме для наймолодших киян запрацював Дитячий садок онлайн на платформі Освітнього Хабу міста Києва.
Розклад садочка
Під час карантину, з понеділка до п’ятниці, окрім святкових днів, діти мають можливість «відвідувати» цікаві та корисні заняття, які проводять фахівці.
Для зручності розклад занять буде незмінний у всі дні:
- 10:00 – казка-йога;
- 11:00 – англійська для дітей;
- 12:00 – розвивальні заняття.
Усі заняття також доступні у записі на постійній основі.
Більше інформації про дитячий садок онлайн можна дізнатись на Віртуальній платформі емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19.
Посилання на прес-конференцію щодо результатів роботи платформи, а також, щодо старту роботи послуги «Дитячий садок онлайн».
Читайте також: Як волонтери українською начитують книжки для дітей з вадами зору (ВІДЕО)
Нагадаємо, ми анонсували, що в Києві з’явиться онлайн-дитсадок.
Головне фото: vifbs.in.ua.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі