Економіка і бізнес
Підприємиця на грант створює лавандову ферму на Кіровоградщині
На Кіровоградщині підприємиця Марина Дейкун на грант створює лавандову ферму, надихнувшись пейзажами Франції.
Про це повідомили у Кіровоградському обласному центрі зайнятості.
Ідея була масштабною. Планувалося розвинути вирощування лаванди, її переробіток, щоб отримати олію та гідролат, та реалізацію супутних товарів – свічок та мила ручної роботи.
Читайте також: Оксана Темірбаєва. Креативна економіка може стати рушієм відбудови. І ось кілька аргументів
Під час сезону цвітіння квітки підприємиця хотіла, щоб усі охочі могли використати її лавандове поле, як локацію, де можна відпочити, та фотозону, що стане основою найяскравіших спогадів поєднання з природою.
Дізнавшись про існування урядової програми «єРобота», яка підтримує охочих розвинути існуючий бізнес або створити новий, для реалізації своєї бізнес-ідеї Дейкун Марина звернулася за допомогою до Державної служби зайнятості.
Марина поділилася з фахівцями служби зайнятості ідеєю заснування власної «лавандової» справи та її метою – а це створення нових робочих місць, а також сприяння своїй територіальній громаді у розвитку «зеленого відпочинку».
Її бізнес-план оцінили, визнавши його перспективним та креативним. Так пані Марина стала однією з переможців програми «єРобота» і отримала мікрогрант на створення бізнесу.
Нагадаємо, у Луцьку переселенці відкрили кав’ярню завдяки гранту.
Також ми розповідали, як підприємець завдяки гранту відновив виробництво автентичних сокир у Гостомелі.
Фото: kid.dcz.gov.ua.
Економіка і бізнес
Що відомо
- офіс запрацює в січні–лютому 2025 року;
- основний акцент роботи — технічна підтримка систем, які компанія постачатиме Міністерству оборони України;
- на старті команда складатиметься з 10 фахівців: хардвер- і софтвер-інженерів, спеціалістів техпідтримки;
- у майбутньому штат буде розширюватися залежно від обсягу постачань. Українські інженери також долучатимуться до розробки нових продуктів ARX Robotics.
Про компанію
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відомо
- генератори;
- запчастини для бронетранспортерів M113;
- зброю;
- боєприпаси.
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відзначили
- Бронза в номінації Brand Experience дісталася проєкту «Вцілілі посилки». Його створили після трагічної атаки на термінал Нової пошти у Харківській області 21 жовтня 2023 року. Ілюстрація Артема Гусєва стала основою антикризової комунікації, а пошкоджені, але вцілілі посилки отримали спеціальні стікери «Ця посилка вціліла» перед доставкою адресатам.
- Шортліст у номінації Design отримав проєкт «Запакуй небо». Завдяки унікальним коробкам-будиночкам, створеним у співпраці з фондом «Повернись живим», компанія зібрала $8,9 млн на сучасну техніку для захисників неба.
Коментарі