

Економіка і бізнес
Першу партію українського меду експортували до Канади
Перша партія українського меду вже дісталася Канади.
Про це виданню Kurkul.com розповів співвласник ТОВ «Апі-Трейд» зі Львівщини Михайло Баранівський.
За його словами, 20-футовий контейнер з асортиментом меду торгової марки Honigma на цю мить прямує річковими артеріями Північної Америки до складів місцевих рітейлерів.
Вже скоро мед від ТОВ «Апі-Трейд» скуштують жителі канадської провінції Квебек та північних штатів США.
Читайте також: Медовий рекорд: українські бджолярі збільшили експорт меду на 45%
Виходу продукції на зовнішній ринок сприяли неочевидні чинники: історично сформовані зв’язки з українською діаспорою та адекватна за змістом і обсягом присутність компанії в інфопросторі регіону привернули увагу зацікавлених осіб.

Також пандемія зі своїми тенденціями до трансформації майже всіх бізнесових схем та виробничих процесів, привела до необхідності використовувати скляну банку та стіки у якості тари.
Читайте також: Українські бджолярі зможуть торгувати з Європою на «Медовій біржі»
Металеві бочки та експортні амбіції не можуть співіснувати в тій самій площині.
Таким чином, єдиний в своєму роді на заході країни завод з переробки меду, потужність якого сягає 700 т/рік, відтепер відвантажуватиме продукцію не лише до Польщі, але й за океан.

«Зараз ми трохи хвилюємося, але ми постійно тримаємо руку на пульсі, моніторимо ситуацію, заздалегідь готуємо шляхи вирішення можливих складнощів. Ми впевнені, що канадійці та американці, скуштувавши нашого меду, відкриють для себе Україну з нового боку — як надійного постачальника не лише сировини, але і готової смачної та здорової продукції», — підсумував Михайло Баранівський.
Нагадаємо, бджолярка з Донеччини здобула срібну відзнаку на конкурсі меду у Лондоні.
Як ми повідомляли раніше, в Україні фермер створив мінізаповідник для диких бджіл.
Усі фото: kurkul.com.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay