Суспільство
Оприлюднили аналітику вакансій на “дистанційці”: скільки платять і кого шукають
OLX Робота оприлюднили аналітику за червень 2020. Як з’ясувалося, в категорії “Початок кар’єри/студенти” зарплату дистанційним співробітникам пропонували на 25% вищу, ніж офісним. Це в середньому 12 500 грн на місяць, а вакансій було майже в 1,5 рази більше — 1 010, передає Економічна правда.
Топ вакансій
Найчастіше на тимчасову зайнятість чекають адміністраторів і офіс-менеджерів, пропонують в середньому 15 000 грн і 10 000 грн відповідно.
Читайте також: Як зміниться ринок праці під час коронакризи? (ВІДЕО)
Для молоді пропонують в середньому 8 250 грн на місяць при тимчасовому працевлаштуванні. Підробіток у вигляді роздачі листівок у червні стали шукати майже в 6 разів активніше.
Також на кожну пропозицію з роботи вдома відгукувалися в середньому 20 людей, у той час як офлайн — 18. У травні розрив був ще більшим, адже тоді однією “дистанційною” вакансію цікавились 19 осіб, а “офісною” — всього 13.
Загалом у червні роботодавці розмістили майже 2 300 вакансій для людей на початку кар’єри. З них 16%, або понад 360 випало на пропозиції з тимчасового працевлаштування
Найчастіше в червні вводили в пошук “роботу для школярів” — 4 670 разів, що на 151% частіше, ніж у травні. Не відстають і охочі знайти “віддалену роботу” та “роботу вдома” — позицію для себе вони шукали 4 580 і 3 100 разів відповідно.
Активно також шукають вакансії з щоденною оплатою — цей запит на 4 місці з 3 090 повторами. Закриває топ-5 “роздача листівок” з 2 310 натисканнями на “пошук” за червень. При цьому, в травні такий підробіток шукали 410 разів. Це означає, що всього за місяць його популярність зросла на 466%, або майже в 6 разів.
Стабільно потрібні працівники в Instagram — їм обіцяють заробіток у розмірі 15 000 грн, вакансій же — понад 80. Активно шукають також промоутерів, пропонуючи в середньому 9 000 грн на місяць. Вибрати пропозицію можна серед 70 варіантів.
Топ-5 популярних позицій для студентів закривають оператори — платити їм готові приблизно 11 500 грн, вакансій за червень було майже 70.
Фото: cheline.com.ua
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі