Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
>

Суспільство

ООН шукає громадські організації для програми малих грантів

Опубліковано

Підтримай ШоТам

Організація об’єднаних націй (ООН) запрошує громадські та неурядові організації для управління програмою малих грантів.

Про це пише портал ГУРТ.

Зазначається, що програма ООН із відновлення та розбудови миру підтримує місцевий розвиток та запрошує неурядові та громадські організації для управління програмою малих грантів.

Заявки приймаються до 5 березня 2020 р.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру передбачає три основні напрями діяльності:

  • відновлення інфраструктури та економіки;
  • підтримка місцевого самоврядування та створення відповідного потенціалу;
  • соціальна стійкість і розбудова миру.

Заходи Програми

  • Компонент 1. Економічне відновлення та відбудова критично важливої інфраструктури
  • Компонент 2. Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади
  • Компонент 3. Громадська безпека та соціальна згуртованість.

З цією метою ПРООН веде пошук відповідних неурядових та громадських організацій у якості відповідальної сторони для управління Програмою малих грантів за напрямами, пов’язаними з громадською безпекою, соціальною згуртованістю, доступом до правосуддя, взаємодією поліції та громади на засадах партнерства, адвокацією та ґендерною рівністю.

Критерії для участі

  • бути зареєстрованими зі статусом юридичної особи на території Україні протягом щонайменше 2-х років (неурядові, громадські, благодійні, неприбуткові організації);
  • мати досвід роботи, пов’язаний з управлінням грантовими програмами (щонайменше дві програми із загальною кількістю грантоотримувачів понад 40 осіб);
  • мати досвід роботи, пов’язаний із впровадженням проєктів або виконанням договорів на надання професійних послуг у сфері управління грантовими програмами із загальним бюджетом проєктів/договорів від 80 000.00 доларів США;
  • мати правовий статус, що дозволятиме отримувати грантові кошти з боку ПРООН без виникнення відповідних податкових зобов’язань.

До складу НУО/ОГС має входити група із щонайменше чотирьох спеціалістів, які відповідають вимогам, викладеним у Технічному завданні – Додаток I.

Розмір бюджету та тривалість проєкту

Загальна орієнтовна сума, що надається в рамках цього Конкурсу проєктних пропозицій, становить 299 000.00 доларів США. ПРООН залишає за собою право не видавати всі наявні кошти, якщо кількість і якість заявок не відповідає зазначеним критеріям. Крім того, ПРООН залишає за собою право не фінансувати будь-які пропозиції, що випливають із цього Конкурсу проєктних пропозицій.

Читайте також: ООН оголосила 2020-й Міжнародним роком здоров’я рослин

Тривалість пропонованих заходів не має перевищувати 8 (вісім) місяців. Передбачуваний період упровадження: квітень – листопад 2020 року. Організаціям пропонується подати чіткий динамічний план щодо кожного результату в межах передбачених термінів.

Заявники мають подавати свої пропозиції в режимі онлайн через систему електронного тендеру з дотриманням термінів, зазначених на сайті https://etendering.partneragencies.org.

Більш детально з процедурою подачі пропозицій ви можете ознайомитися за посиланнями: ungm.org/Public/Notice/104408  та procurement-notices.undp.org/view_notice.cfm?notice_id=63649

Контакти: grants.ua@undp.org

Нагадаємо, оголосили грант для підтримки громад уздовж лінії зіткнення.

Підтримай ШоТам

Суспільство

Морохорона отримає від США швидкісні катери Defiant та Fearless

Опубліковано

Підтримай ШоТам

Сполучені Штати передадуть для Морської охорона України сучасні швидкісні катери компанії Metal Shark, пише Мілітарний.

Передача швидкісних катерів проєкту «Defiant» та «Fearless» запланована вже у 2022 році. Згідно з інформацією, структурний підрозділ Державної прикордонної служби України отримає одинадцять катерів цих проєктів. Катери проєкту «Defiant» та «Fearless» виробляє американський суднобудівник катерів з алюмінієвим корпусом Metal Shark.

Defiant

У каталозі компанія є 26 різних катерів проєкту «Defiant». Ймовірно, морська охорона очікує на протипожежні швидкісні катери моделі «Defiant 38».«38 Defiant Fire Rescue» – це алюмінієве однокорпусне судно, що підходить для використання в різних прибережних умовах.

Читайте також«Військові теж бояться стоматологів». Як лікар з Одещини Анатолій Стодола рятує зуби українських бійців на передовій

Катер швидкий, дуже маневрений і служить чудовим засобом екстреного реагування на березі. «Defiant 38» перебуває на озброєнні Берегової охорони США, ВМФ США, іноземних збройних сил, пожежних частин та численних правоохоронних органів. Судно Можливо оснастити великим набором протипожежного устаткування. Від пожежних насосів та лафетних стволів до резервуарів з піною, з’єднань з гідрантами, систем зв’язку управління та контролю.

Fearless

Також, Морська охорона України очікує на отримання швидкісних катерів моделі «Fearless 36». Судна призначені для патрулювання та швидко затримання порушників, для охорони навколишнього середовища та діяльності, пов’язаної з управлінням рибальством.

Нагадаємо, у Харкові вперше провели глибоку модернізацію командирського танка Т-64БВК для армії.

Як ми повідомляли раніше, новий український розвідник Gekata почав льотні випробування.

Фото: mil.in.ua.

Підтримай ШоТам

Читати далі

Суспільство

UNIT.City запрошує на вечір сучасної української анімації у Києві

Опубліковано

Підтримай ШоТам

У п’ятницю інноваційний парк у Києві запрошує всіх охочих на вечір сучасної української анімації.

Про це організатори повідомили на своїй фейсбук-сторінці заходу.

«Анімація — особливий вид сторітелінгу. Вона динамічна. Яскрава. Містка. Один образ, один колір — і глядач відразу розуміє, про що мова. І це не завжди лише розвага для дітей. Найчастіше — це серйозні думки, велике мистецтво малюнку на екрані», – йдеться у повідомленні.

Відомо, що 28 січня відбудеться показ саме такої анімації. Для більш дорослих дітей. Про сім’ю та дружбу. Про відповідальність та бажання.

Читайте такожСеред клієнтів – NASA та НАТО. Як український IT-вець продає сокири по всьому світу

Показ конкурсної української анімації відбудеться цілком безкоштовно за підтримки Міжнародного фестиваля актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM.

Де і коли?

Організатори зазначають, що приготували вечір зухвалої, відвертої, наївної та чесної сучасної української анімації. Усі роботи — учасники конкурсної програми фестивалю LINOLEUM 2021: про відповідальність Героя, про людину та робота, про упередженість та кохання.

Нагадаємо, у Києві Ucode і UNIT.City запускають безкоштовне IT-навчання.

Фото: facebook.com/unit.city.

Підтримай ШоТам

Читати далі

Суспільство

Вийшов трейлер української комедії «Велика прогулянка» (ВІДЕО)

Опубліковано

Підтримай ШоТам

Презентували трейлер української комедії «Велика прогулянка» режисера Олега Зборовського, повідомили у пресслужбі Держкіно.

Стрічка «Велика Прогулянка» розповідає про сім’ї Драгоманових та Наливайченків, які зустрінуться на одній, ідеальній галявині та схрестять шампури в ім’я справжнього відпочинку.

Сюжет розгортається навколо протистояння двох родин: місцевих бізнесменів Наливайченків та працівників культури Драгоманових. Обидві сім’ї претендують на ідеальну галявину під шашлики. Їхні чвари та суперечки здатні перевернуть догори дригом усе в радіусі декількох кілометрів. На що підуть звичайні українські родини, аби врешті-решт здобути бажане? Дивіться на великих екранах з 24 лютого 2022 року.

Автори стрічки

Автори сценарію: Артур Лерман, Вячеслав Островцев, Гарік Бірча. Продюсери: Ірина Костюк, Вікторія Корогод, Надія Коротушка, Наталя Стрибук.

Читайте також«Повна банка» Карпат і любові. Як молода пара створила «банківську справу» з варенням та екологічною місією

У ролях: Юрій Ткач (Толя Наливайченко), Олена Кравець (Тетяна Драгоманова), Андрій Ісаєнко (Євген Драгоманов), Ірина Гатун (Рая Наливайченко), Михайло Жонін (Степан Хом’як), Олексій Завгородній/Позитив (Гена), Ілля Паладін (Ярослав Драгоманов), Марго Крупіна-Біньковська (Ліза Драгоманова), Вероніка Лук’яненко (Мар’яна Наливайченко), Алекс Березовський (Дениска Наливайченко), Валерій Швець (Валер’янич), Владислав Писаренко (Гриша).

Читайте також: Врятувати стародавню традицію. Як бренд Vereta перетворює ганчір’я на стильні килими та наповнює життям село на Вінниччині

Нагадаємо, Docudays UA оголосив грант на створення документального кіно.

Як ми повідомляли раніше, презентували документальний фільм про керівника військової розвідки УНР.

Фото: usfa.gov.ua.

Підтримай ШоТам

Читати далі

Шопочитати

Суспільство1 день тому

«Виробництво почали з сараю й 170$». Як ветеран із Харкова знайомить світ з українськими ножами та новим видом спорту

Харків’янин Олександр Воробєй з дитинства живе пліч-о-пліч із бойовими мистецтвами та спортом. Якось він замислився,...

Суспільство1 день тому

«Повна банка» Карпат і любові. Як молода пара створила «банківську справу» з варенням та екологічною місією

Це історія молодої пари, яка вирішила створити унікальний крафтовий продукт, поєднуючи традиційні рецепти з сучасними...

Суспільство2 дні тому

Врятувати стародавню традицію. Як бренд Vereta перетворює ганчір’я на стильні килими та наповнює життям село на Вінниччині

Приїхати до незнайомого села та почати відновлювати місцеві традиції. Це історія бренду, завдяки якому тонни...

Суспільство5 днів тому

Зігріти руки бійців. Як незряча волонтерка з Луцька вже 7 років в’яже теплі рукавички для наших захисників

Завдяки 63-річній волонтерці з Луцька українські військові більше не мерзнуть у руки. Незряча пенсіонерка самотужки...

Суспільство1 тиждень тому

Частинка Криму у Львові. Як родина переселенців заснувала пекарню «Кримська перепічка» та об’єднує людей зі спільними цінностями

Напередодні окупації у Оксани Новікової був успішний бізнес, замовлення та постійні клієнти. Однак змиритися з...