

Можливості
Оголосили грантовий конкурс для українських неприбуткових організацій. Як взяти участь
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Міжнародна рада досліджень і обмінів (IREX) оголошує конкурс грантової підтримки для українських неприбуткових організацій.
Про це повідомляють на сайті IREX.
Про конкурс
Конкурс створений в межах програми «Український фонд швидкого реагування», який розроблений для вирішення нагальних критичних потреб та підвищення стійкості українського уряду, громадянського суспільства та цивільного населення.
В межах конкурсу можна отримати фінансування для реалізації своїх проєктів, які допомагають громадянам та інституціям України розбудувати стійкість зараз та після завершення бойових дій.
Для кого
Конкурс розрахований на громадські організації, дільність яких спрямована на одну з цілей фонду:
- швидкі та гнучкі заходи для допомоги цивільному населенню та ключовим групам громадянського суспільства задля уникнення найгірших наслідків бойових дій;
- планування та координація між органами державної та місцевої влади та громадянським суспільством;
- безпечна, захищена та ефективна комунікація щодо компетенцій, які пов’язані з забезпеченням стійкості, між ключовими зацікавленими сторонами для пом’якшення ризиків та наслідків роботи в закритому середовищі;
- поширення серед українців інструкцій та іншої інформації, пов’язаної зі збройним конфліктом для забезпечення ефективного суспільного реагування та сприяння особистій безпеці громадян.
Фінансування
Зазначається, що обсяг виділеного фінансування та терміни реалізації значною мірою залежатимуть від особливостей конкретних затверджених проєктів.
Читайте також: Українські стартапери можуть отримати грант на суму до €20 тис. Які умови
Як взяти участь
Заявка на грантову підтримку повинні бути надіслані на електронну пошту [email protected] з темою листа «Грант Українського фонду швидкого реагування».
Шаблон заявки можна знайти на сайті IREX.
Дедлайн
Подавати заявки можна до 19 травня 2023 року.
Нагадаємо, громадський Рух «Віра, Надія, Любов» оголошує грантовий конкурс для громадських організацій Одещини.
Крім того, громадська організація «Еволв» оголошує набір на безоплатний онлайн-курс для українок зі сфери IT.
Фото: unsplash.com

Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах програми «Конкурентоспроможна економіка України» виділило $2 млн на гранти українському бізнесу.
Про це повідомили у пресслужбі Міністерства економіки України.
Зазначається, що гранти отримають підприємці, які хочуть вийти на закордонні ринки та брати участь у міжнародних торговельних заходах.
У межах програми передбачено надання близько 30 грантів обсягом від $35 000 до $90 000.
Пріоритетними галузями для надання грантової підтримки є:
- інформаційні технології,
- інжиніринг,
- виробництво,
- креативні індустрії та послуги.
- Також програму відкрито до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям відбору.
Як податися на грант?
Приймання заявок триватиме до 15 вересня 2023 року поетапно з дедлайнами:
- 25 червня (для торговельних заходів із 20 серпня 2023 року до 14 лютого 2024 року),
- 15 вересня 2023 року (для торговельних заходів із 15 лютого 2024 року до 15 серпня 2024 року).
Заповнити заявку можна за лінком.
«Підприємці продовжують працювати та експортувати за кордон, просуваючи бренд України на світовій торговій арені. Грантова підтримка – це можливість для бізнесу реалізувати нові проєкти, знайти бізнес-партнерів, диверсифікувати виробництво та експорт», – відзначила міністерка економіки Юлія Свириденко.
Читайте також: Як хендмейд-виробникам почати свій шлях у міжнародному eCommerce? Покрокова інструкція
Вона додала, що пріоритетними галузями для розширення українського експорту є продукція аграрної та харчової галузей, продукція та послуги ІТ-сфери, меблевої галузі.
Про програму USAID
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує стартапи і малі та середні підприємства з метою підвищення їх конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України й на міжнародних ринках, допомагає у розвитку спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатися перевагами міжнародної торгівлі.
Нагадаємо, українці можуть отримати до $20 тис. на відновлення свого бізнесу.
Також ми розповідали, що в Україні стартує грантовий конкурс для організацій з підтримки бізнесу.
Фото: facebook.com/mineconomdev.
Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Благодійний фонд «Нова сім’я» оголошує грантовий конкурс для громадських ініціатив Чернівців та Чернівецької області.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці БО.
Про конкурс
Конкурс проводиться в межах проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення». Організатори мають на меті підтримати ініціативи спільнот для покращення їхнього добробуту в умовах війни та розвитку їхнього потенціалу для подальшої допомоги нужденним.
Для кого
Отринати грант можуть офіційно зареєстровані організації (наприклад, НУО, громадська організація, волонтерський рух, благодійний фонд, релігійна організація тощо), а також незареєстровані групи, які об’єдналися для вирішення проблеми на територіях, звільнених від окупації або в місцях перебування значної кількості переселенців.
Читайте також: Громадські організації можуть отримати до 6 млн грн на реалізацію культурно-мистецьких заходів
Громадські організації або незареєстровані групи мають знаходитися у Чернівцях або Чернівецькій області.
Умови
Організатори обиратимуть проєкти, зважаючи на такі критерії:
- Актуальність проблеми. Проблема для вирішення є нагальною та актуальною для представників спільноти чи мешканців сіл, селищ, міст тощо;
- Термін вирішення проблеми. Проблема, яка описана в заявці, повинна бути вирішена протягом 1,5-2 місяці;
- Соціальний вплив. Вигода від вирішення проблеми, запропонованої в заявці, має бути для багатьох представників спільноти чи мешканців сіл, селищ, міст тощо;
- Перспектива. Заявка має містити чіткий план вирішення проблеми з конкретними термінами та відповідальними особами, реалістичний бюджет;
- Мотивація. Команда має бути зацікавлена в вирішенні проблеми і здатною реалізувати запропоновану ідею в життя у короткий термін.
Фінансування
Благодійний фонд «Нова сім’я» надасть до 155 000 гривень на реалізацію проєкту.
Як взяти участь
Проєктні пропозиції потрібно надіслати на електронну адресу [email protected], із темою листа «Заявка на конкурс з надання цільової благодійної допомоги ініціативним групам спільнот – [назва ОГС]».
Шаблон аплікаційною та бюджетної форми можна завантажити на фейсбук-сторінці фонду.
Дедлайн
Заявку на участь потрібно надіслати до 5 червня 2023 року.
Нагадаємо, проєкт EU4Culture оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, які представляють культурний і креативний сектори в Україні.
До того ж фармацевтична компанія MSD оголошує грантову програму для проєктів, які полегшують доступ до якісної медичної допомоги в Україні.
Фото: unsplash.com
Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Українські підприємці можуть взяти участь у вебінарному проєкті «Хмарні технології як шлях до інновацій та росту бізнесу».
Про це повідомили на сайті Дія.Бізнес.
Про проєкт
Проєкт допоможе українським підприємцям дізнатися про можливості побудови та управління бізнесу, оптимізації роботи, посилення безпеки й підвищення конкурентоспроможності.
Під час навчання учасники дізнаються, як практично імплементувати хмарні технології у бізнес-процеси та використовувати інструменти для залучення клієнтів й виходу на міжнародні ринки.
Для кого
Вебінарний проєкт буде корисним:
- керівникам та менеджерам малого та середнього бізнесу;
- тим, хто веде свій бізнес онлайн.
Читайте також: Українських підприємців запрошують на майстер-клас «The Pitch Clinic: найдієвіші методи залучення інвесторів»
Програма проєкту
В межах проєкту учасники відвідають 8 вебінарів:
- Технології як рішення для стабілізації бізнесу в невизначені часи – 6 червня.
- ІТ-інфраструктура за один клік – 20 червня.
- Інструменти діджитал присутності – 4 липня.
- Хмарні сервіси як інструмент побудови комунікації в команді – 18 липня.
- Сучасна культура ІТ-безпеки – 1 серпня.
- Засоби аналізу та ефективні стратегії залучення клієнтів – 15 серпня.
- Ефективний ритейл: магазин майбутнього – 22 серпня.
- Швидкий старт за кордон: вихід на закордонні ринки – 29 серпня.
Як взяти участь
Для участі у вебінарах необхідно заповнити гугл-форму. Проєкт триватиме протягом червня-серпня 2023 року.
Нагадаємо, у Хмельницькому 1 червня відбудеться форум «Жіноче лідерство в часи викликів» про особливості жіночого підприємництва під час війни.
До того ж EU4Business у співпраці з ПРООН в Україні запускає грантову програму для організацій з підтримки бізнесу.
Фото: facebook.com/diia.business