Під час нічної атаки ворога 6 травня Повітряні Сили ЗСУ збили 35 із 35 крилатих ракет окупантів.
Про це повідомили у Командуванні Повітряних СИЛ ЗСУ.
Зазначається, що уночі 6-го червня з 00.30 по 04.00 окупанти завдали удару по Україні крилатими ракетами повітряного базування Х-101/Х-555.
Атакували традиційно – з району Каспійського моря із шести стратегічних бомбардувальників Ту-95мс.
Силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил Збройних Сил України знищено усі 35 крилатих ракет.
Більшість Х-101/Х-555 прямувала у напрямку столиці – в зону відповідальності повітряного командування «Центр».
Дивіться відео: Як Протиповітряні сили оборони ЗСУ героїчно прикривають бійців і бережуть наш спокій
За даними Київської міської військової адміністрації, у повітряному просторі столиці знищили понад 20 ракет.
Через падіння уламків в Деснянському районі пошкоджено дорожнє покриття, лінії електропередачі тролейбусного сполучення, частково вибиті вікна магазину.
У Дніпровському районі (Воскресенські сади) знайшли уламки ракети на даху приватної будівлі, пожежі не було, потерпілих немає.
Нагадаємо, в Україні сформували першу хвилю пілотів для навчання на F-16.
Також ми повідомляли, що під час нічної атаки 1 червня Сили протиповітряної оборони знищили 10 із 10 ворожих ракет: сім «Іскандер-М» та три «Іскандер-К».
Фото: facebook.com/kpszsu.