Ви читаєте:
Навчання у ліцеях МВС: хто та як може вступити
3хв на читання
Назад
Навчання у ліцеях МВС: хто та як може вступити
3хв на читання

Навчання у ліцеях МВС: хто та як може вступити

4 Серпня 2024, 17:50
Олексій Яворський
Поділилися
0

Міністерство внутрішніх справ відкриває нові ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання в Києві, Дніпрі, Івано-Франківську, Вінниці та Кривому Розі. Навчання розпочнеться вже з нового навчального року.

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Ці заклади спрямовані на виховання патріотично налаштованої, вмотивованої та дисциплінованої молоді, яка в майбутньому може поповнити лави правоохоронців, рятувальників і військовослужбовців. До навчання запрошуються учні, які закінчили 9 класів і мають базову середню освіту.

Читати також: В Україні тестують німецький дрон із захистом від засобів РЕБ: відео

Особливі умови для вступу мають діти військовослужбовців, поліцейських та осіб цивільного захисту, які загинули, зникли безвісти або стали особами з інвалідністю під час виконання службових обов’язків. Також право на вступ мають діти, чиї батьки брали або беруть участь у забезпеченні національної безпеки та оборони, а також діти інших працівників сектору безпеки та оборони, включаючи звільнених зі служби.

Для вступу необхідно скласти тести з історії України, написати диктант з української мови та пройти фізичну підготовку. Подати заявку можна за посиланням.

Нагадаємо, що ВПО та УБД можуть безоплатно перевезти речі в межах України: як скористатися послугою.

Фото: МВС України.

Ліцей Мвс Освіта
По темі
Читайте також

«Дозвольте собі прийняти підтримку». Як соціальна адаптація допомогла 72-річній жінці пережити втрату

72-річна Лідія Літвінова завжди була активною — вона звикла, що у її житті багато руху, людей і...
8 Грудня 2025
01:27
Десерт-легенда: як «Харківський» торт став символом міста

Десерт-легенда: як «Харківський» торт став символом міста

10 годин тому
02:25
Чупакабра. Вона дійсно існує?

Чупакабра. Вона дійсно існує?

10 годин тому