Суспільство
Нацполіція та Uklon розроблять систему сповіщень про пошук зниклих дітей
Національна поліція та онлайн-сервіс таксі Uklon впроваджують систему сповіщення для пошуку зниклих дітей.
Про це повідомили на сторінці Нацполіції в Telegram.
Відповідний меморандум про співпрацю підписали заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич та співзасновник компанії Uklon Сергій Смусь.
«У межах співпраці онлайн-сервіс виклику авто розпочинає розробку та впровадження серед своїх клієнтів системи сповіщення про розшук дітей», – зазначили в Нацполіції.
Сповіщення із детальною інформацією та світлиною дитини поширюватиметься серед користувачів сервісу саме в тих зонах пошуку, де востаннє бачили дитину.
«Навіть коли одна дитина не знайдена – це дуже страшна біда. І такий інструмент з використанням вашого додатка, впевнений, стане дуже ефективним. Допомога громадськості, допомога бізнесу у розшуку дітей – для нас це дуже важливо», – зазначив Фацевич.
У Нацполіції також наголосили: коли йдеться про зникнення дитини, не варто зволікати: чим раніше поліція отримає повідомлення про зникнення, тим швидше можна повернути малечу додому.
Нагадаємо, на початку березня український сервіс таксі Uklon запустив евакуаційні міжміські перевезення по Україні.
Також компанія запустила проєкт «Волонтер» для допомоги військовим та лікарням.
Фото: Національна поліція України.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі