Економіка і бізнес
На Закарпатті вирощують екзотичні гриби шиїтаке
У селі Концове Ужгородського району офіційно відкрилася грибоферма Nature Green (NG), де вирощують гриби шиїтаке. Про це повідомляє FreshPlaza, пише agrotimes.ua.
«NG нарешті відкриває свої двері для бізнесу після двох років планування, будівництва, розвитку та забезпечення стабільної якості врожаю» — йдеться у повідомленні.
Органічна екзотика
Для вирощування грибів використовують лише органічні компоненти. Продукцію планують реалізовувати як на місцевому, так і на міжнародному ринках.
Окрім шиїтаке, на фермі планують вирощувати також гриби пом-пом (лев’яча грива), шімеджі, ерінги та інші екзотичні гриби.
Ферма має виробляти понад 200 тонн високоякісного шиїтаке щомісяця, і створювати робочі місця, — додав керівник відділу продажів компанії NG Пітер Сазерленд.
Зазначимо, що кілограм шиїтаке у торгівельних мережах коштує близько 250 грн. Аналогічний товар у Європі дорожчий як мінімум вдвічі.
Чим особливі шиїтаке?
Шиітаке чи як його ще називають японський лікувальний гриб, дуже популярний на Сході. І причина не лише у відмінних смакових якостях цього гриба, а ще й в його лікувальних властивостях. Найбільше він допомагає як антивірусний та протизапальний препарат, а також як стабілізатор тиску.
Читайте також: Подружжя фермерів вирощує на Київщині екзотичні гриби
Однак, останні дослідження його впливу на ракові клітини дають підстави говорити, що гриб шаітаке ще й може попереджувати онкологічні захворювання. Порошок з цього гриба уже використовують для лікування онкохворих в країнах Сходу і не одне тисячоліття. Не дивно, що штучно цей гриб почали вирощувати дуже давно. Крім того це ще й не так важко. Назву цей гриб отримав від дерева на якому він росте на своїй батьківщині – в Південно-Східній Азії.
Колір гриба коливається від світло до темнокоричнового, а шляпка по краю має бахромисту спідничку. Розмір шапки гриба становить від 5 до 25 см.
При розломі пластинки гриба білі, а якщо їх здавити то коричневіють. На поверхні шапка як би вкрита білою лускою. На смак гриб нагадує печерицю і білий гриб. Варто відзначити, що цей гриб дуже добре зберігається.
Економіка і бізнес
Де знайти нове відділення?
Скільки коштує доставка?
- документи (до 1 кг) — 500 грн;
- мала посилка (до 2 кг) — 550 грн;
- середня посилка (до 10 кг) — 850 грн;
- велика посилка (до 30 кг) — 1800 грн;
- Ввантаж понад 30 кг — 85 грн за кожен кг ваги.
Як швидко надходять посилки?
- доставка з України до Литви займає від 3 робочих днів;
- по території Литви відправлення прибуває від 1 дня;
- до інших європейських країн доставка здійснюється від 2 днів залежно від відстані.
Коментарі
Економіка і бізнес
Вихід на новий ринок
Інвестиції та плани
Коментарі
Економіка і бізнес
Діяльність компанії в Україні
- деревостружкові плити (ДСП);
- ламіновані ДСП;
- орієнтовно-стружкові плити (OSB);
- стільниці.
Коментарі