Суспільство
На Херсонщині побудують унікальний винний готель
На Херсонщині реалізовують проект будівництва унікального винного готелю. Його презентували під час Форуму “Таврійські горизонти”, повідомляєє прес-служба облдержадміністрації.
Що передбачає проект?
Проект передбачає: реконструкцію існуючої будівлі – колишнього санаторію Таврія – у сучасний готель на 59 номерів від класу економ до люкс, облаштування паркової ландшафтної зони, будівництво конференц-зали, ресторану, фітнес зони, пляжу, СПА-центру.
Читайте також: У Чорнобильській зоні відкрили нові туристичні маршрути. Що покажуть?
Проект із розвитку винного туризму реалізує ПрАТ “ДМК “Таврія”.
У пріоритеті – створення комфортних умов перебування кожного гостя з чудовим післясмаком: оригінальний дизайн будівлі забезпечує максимальну кількість апартаментів з панорамним видом на річку Дніпро. Площа земельної ділянки – 0,78 га, а площа забудови – 3978 кв.м, в т.ч. – 697 кв.м. нового будівництва.
Читайте також: ОТГ на Закарпатті заробляє на туристах мільйони
Вино, яке лікує
“Унікальність ідеї – оздоровлення продуктами виноробства. Пропонуються послуги на основі виключно єнотерапевничних та створених на базі винограду/вина продуктів”, – йдеться в повідомленні.
Винні готелі як напрямок туризму у світі відносно молодий, але дуже прогресивний. У Европі перший бутік-готель був відкритий у 1999 році у Бордо, після того – традиція будувати винні готельні поруч із винокурнями розлетілася по всьому світові. В Україні ця ніша лише розвивається.
Червоне вино допомагає зменшити ризики виникнення захворювань серцево-судинної системи; речовина ресвератрол, що міститься в шкірці винограду, має протипухлинні властивості і уповільнює зростання ракових клітин; вино володіє захисним ефектом проти хіміотерапії; вживання вина знижує ризик захворювання на рак легенів, а також зменшує ймовірність розвитку хвороби Альцгеймера.
Багато у вині вітаміну Р, який допомагає організму засвоювати і нагромаджувати аскорбінову кислоту, зміцнює стінки судин. Задовольнити добову потребу організму у вітаміні Р може 200 г червоного вина.
Сучасні дослідження підтверджують користь вина, тому винолікування (енотерапія) стає популярним. У Європі винолікування поширене у країнах, де високорозвинене виноградарство: у Франції та Італії, Греції й на Кіпрі.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
Як реставруватимуть пам’ятку
Коментарі
Суспільство
В Україні стартував безплатний онлайн-курс «Не стій — вмикай: світло, тепло, інтернет». У навчальних відео знялися музиканти гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта та Олександр «Фоззі» Сидоренко, а також пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
Про створення курсу
Курс розробили працівники ДСНС за підтримки Фонду Східна Європа та Програми EGAP, що фінансується Швейцарією.
«Упоратися із такими проблемами у холодну пору року стає складніше, тому важливо мати альтернативні джерела живлення. Однак неправильне використання приладів, перевантаження систем та і просто незнання ключових правил безпеки призводять до пожеж, надзвичайних ситуацій, а іноді — й до нових жертв», — написали в ДСНС.
Читайте також: У Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить
Мета навчальних відео
Після проходження навчання українці зможуть краще пережити осінньо-зимовий період. У ньому люди зможуть вивчити правила безпеки при використанні альтернативних джерел живлення та зменшити кількість побутових надзвичайних ситуацій. Під час курсу українці також дізнаються про те, як мати безперебійний доступ до інтернету, коли немає світла.
Читайте також: Японія та ПРООН передадуть Одесі та Харкову критично важливе енергообладнання: подробиці
У восьми випусках ведучі розповіли:
- як заживити квартиру та приватний будинок;
- як підготуватися до відключень у багатоквартирному будинку;
- як заживити роутер та якого провайдера обрати, щоб мати доступ до інтернету;
- як використовувати різні прилади у різних умовах;
- на що звертати увагу під час вибору пристрою;
- які є заходи безпеки під час користування різними приладами.
«Я — гуманітарій, а потрібно готуватися до зими. Мамі в Харкові думаю, як провести інтернет. Тож цей курс дійсно став мені у пригоді. Впевнений, слухачі теж отримають чимало корисної та нової інформації», — поділився Олександр Михайлюта.
Зареєструватися на курс «Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет» можна за посиланням.
Як відзначили у ДСНС навчання безплатне. А після навчання українці зможуть отримати сертифікат на 0,2 кредиту ЄКТС, це шість академічних годин.
Нагадаємо, що у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера.
Фото обкладинки: ютуб-канал Фонд Східна Європа
Коментарі
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям;
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів;
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі