Економіка і бізнес
На українських дорогах запровадили цілодобовий ваговий контроль вантажівок
Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні схвалив розпорядження, що передбачає запровадження цілодобового вагового контролю вантажівок задля запобігання руйнуванню дорожнього покриття. Про це повідомляє Укрінформ.
«Уряд ухвалив проєкт розпорядження “Про заходи з недопущення руйнування автомобільних доріг”. Йдеться про запровадження цілодобового вагового контролю транспортних засобів Укртрансбезпекою разом з Нацполіцією, СБУ, ДФС, Укравтодором та місцевими органами виконавчої влади», – йдеться у повідомленні.
Окрім спільних заходів габаритно-вагового контролю, передбачено закупівлю відповідного обладнання та ремонт наявних спеціально облаштованих місць здійснення габаритно-вагового контролю.
Яка зараз ситуація?
У Мінінфраструктури повідомляють, що протягом січня-серпня 2020 року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено майже 400 тисяч транспортних засобів, складено понад 8500 актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано понад 81 млн грн плати за перевантаження.
Читайте також: В Україні на всіх дорогах запустять комплекси зважування транспорту
Упродовж останнього тижня (з 31 серпня по 6 вересня) було перевірено понад 27 тисяч транспортних засобів, складено 369 актів порушення габаритно-вагових норм та нараховано близько 2,5 млн грн плати за перевантаження. У розрізі регіонів найбільше плати за проїзд нараховано в Одеській, Чернігівській та Київській областях.
ТОП-5 порушників за тиждень
1. На автошляху М-05 – авто DAF (перевізник – Хуголь О.Ю.) з перевантаженням на 67%. Загальна вага транспортного засобу склала 66,95 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 1807,42 євро.
2. На автошляху М-05 – авто MAN (перевізник – Хуголь О.Ю.) з перевантаженням на 62%. Загальна вага транспортного засобу склала 64,65 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 1567,86 євро.
3. На автошляху М-12 – авто DAF (перевізник – Іванчук І.О.) з перевантаженням на 35%. Загальна вага транспортного засобу склала 54,10 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 971,73 євро.
4. На автошляху Н-11 – авто Mercedes (перевізник – ТОВ “СПМК-17”) з перевантаженням на 31%. Загальна вага транспортного засобу склала 52,65 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 149 євро.
5. На автошляху М-14 – авто DAF (перевізник – Іванчук І.О.) з перевантаженням на 33%. Загальна вага транспортного засобу склала 53,24 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 40,32 євро.
Фото: zoda.gov.ua
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі