Суспільство
На Троєщину обіцяють запустити “легке” метро: подробиці
На Троєщину можуть пустити швидкісний трамвай Північним мостом упродовж найближчих 2-3 років. Про це заявив радник мера Києва Максим Бахматов в інтерв’ю liga.net.
“Метро на Троєщину паралельно будується з мостом. Я б не відкидав зі столу історію про легке метро – speed tram (швидкісний трамвай – ред.). Це добудова до діючого Північного мосту певних конструкцій, для того, щоб по цій легкій добудові пустити speed tram, велосипедистів і пішоходів”, – зазначив радник.
Читайте також: Столична влада закупить 50 нових тролейбусів
Проєкт приблизно займе 2-3 роки, зараз Світовий банк його готує. За їхньою оцінкою, проєкт коштує 300 млн- 500 млн доларів, що дешевше альтернативних проєктів.
На питання про терміни початку і завершення будівництва, Бахматов відповів: “Думаю рік знадобиться на препродакшн і 1,5 року на будівництво”.
Нагадаємо, раніше у КМДА заявляли, що лінію метро на Троєщину вдасться побудувати через 3-5 років за умови фінансування. У жовтні 2018 року голова КМДА підписав розпорядження про здійснення будівництва лінії метрополітену до житлового масиву Вигурівщина-Троєщина у період 2018-2025 років.
Згідно з документом, замовником робіт є комунальне підприємство “Київський метрополітен” (крім ділянки від дамби Русанівських садів до станції метро “Райдужна” (Райдужний масив).
“Здійснити у 2018-2025 роках будівництво Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену від кільцевої дороги до житлового масиву Вигурівщина-Троєщина з двома електродепо”, – йдеться у розпорядженні.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі