Суспільство
На трасі у Львівській області будують розв’язку “турбо-карусель”
Транспортна розв’язка типу “турбо-карусель” з’явиться у Миколаївському районі Львівської області. Про це повідомляє пресслужба САД у Львівській області.
У рамках реконструкції дорожники завершують роботи з влаштування нижнього шару асфальтобетонного дорожнього покриття на транспортній розв’язці автомобільних доріг загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі та Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка. Також на об’єкті робітники дорожньої галузі облаштували дощову каналізацію.
Читайте також: На Полтавщині завершують 10-річну реконструкцію об’їзної дороги
Тепер зазначена транспортна розв’язка буде типу “турбо-карусель”. До ремонту вона була виконана у вигляді перетину доріг.
“Реалізуємо Державний інвестиційний проект “Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області””, – зауважують у прес-службі.
Чим особлива така розв’язка?
Згідно з визначенням, яке прописане будівельних нормах, турбо-кільце (або турбо-карусель) – вид кільцевої розв’язки із спіральними смугами руху.
Такий вид кільцевої розв’язки рекомендується застосовувати для зменшення ризику конфлікту, підвищення безпеки руху та збільшення швидкості проходження розв’язки.
Рухаючись по такому кільцю не потрібно перелаштовуватися між смугами (лівіше-правіше). Але для цього необхідно перед кільцем зайняти відповідну смугу і тоді кільце фізично винесе транспорт на потрібному з’їзді.
Саме такий тип кілець повинен застосовуватися на таких перехрестях тобто кільцевих, і тих де значна частка лівоповоротного транспорту.
Суспільство
Де приберуть незаконну рекламу
- вулиця Миколи Закревського (біля вулиці Рональда Рейгана);
- вулиця Радунська (біля вул. Лісківської).
- вулиця Тулузи (біля парку «Інтернаціональний»);
- вулиця Миколи Ушакова (біля вулиці Прилужної).
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі