Суспільство
На Полтавщині будуватимуть новий міст через Дніпро
Через річку Дніпро у Кременчуцькому районі Полтавської області будуватимуть новий міст. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області у фейсбуці.
Зазначається, що будівництво реалізуватиметься в рамках державного інвестиційного проєкту на автомобільній дорозі М-22 Полтава-Олександрія.
«Є різні варіанти будівництва мосту, остаточне рішення чи буде міст проходити через місто Кременчук, чи ні – залежить від результатів державної експертизи, яка враховує соціально-демографічні, економічні та екологічні чинники», – зазначив Іван Краповницький, голова Служби автомобільних доріг Полтавської області.
Читайте також: Де в Україні будуватимуть нові об’їзні дороги в 2020 році
Техніко-економічне обґрунтування, розроблене на замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області, наразі проходить комплексну державну експертизу. Продовжується процедура оцінки впливу на довкілля. Після проходження цих процедур буде розпочата стадія проєктування мосту.
Громадські слухання планують провести у лютому 2020 року. Зауваження та пропозиції за їх підсумками будуть враховані при розробці проєкту будівництва.
Фінансування розробки техніко-економічного обґрунтування здійснюється з Державного бюджету. Це є частиною державно-інвестиційного проєкту «Будівництво автомобільної дороги М-22 Полтава-Олександрія на ділянці обходу м. Кременчук з мостовим переходом через р. Дніпро, Полтавська область».
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі