На Оболоні в Києві відкрили артоб’єкт «Усвідомлення», який створили на знак подяки воїнам територіальної оборони — киянам, які стали на захист столиці та України на початку повномасштабного вторгнення рф.
Про це повідомили в КМДА.
Скульптурна композиція покликана допомогти осмислити внутрішні зміни, через які пройшов кожен українець після початку війни — від шоку та розгубленості до рішучості, сили та єдності.
Об’єкт розташували у північній частині столиці, адже саме на півночі у лютому 2022 року українські військові, зокрема бригади тероборони, стримували натиск російських військ, які наближалися до Києва.
Читайте також: Під час поетичного вечора з Жаданом у Києві зібрали пів мільйона гривень для «Хартії» (ФОТО)
Проєкт реалізувала компанія ОККО в межах ініціативи «ОКО за ОКО» спільно з фондом «Повернись живим». У заході взяли участь військовослужбовці, які стали на захист Києва.



Нагадаємо, що у Києві врятували котика, який провів понад 10 годин під завалами після обстрілу (ФОТО).
Фото: телеграм-канал КМДА