Суспільство
На Львівщині відкрили новий борошномельний цех
На Львівщині відкрили новий борошномельний цех. ТОВ «Самбірський елеватор» реалізувало цей проєкт завдяки участі у кількох державних програмах.
Про це повідомили на сайті Львівської ОВА.
На Львівщині 22 вересня запустили додаткові елеваторні потужності ТОВ «Самбірський елеватор» для зберігання зернових та олійних культур і відкрили новий борошномельний цех «Самбірський Млин».
«Борошномельний цех сортового помелу пшениці продуктивністю 60-70 тонн на добу з фасувальною лінією та складом готової продукції створили на базі уже діючих елеваторних потужностей», – йдеться в повідомленні.
Читайте також: «Головний винороб пішов на фронт». Як дружина військового продовжує робити крафтове вино на Одещині
Зазначається, що для реалізації цього задуму підприємство стало учасником урядового проєкту «єРобота» на створення або розвиток переробних підприємств та взяло кредит за програмою «Доступні кредити 5-7-9%».
Нагадаємо, у Пирятинській громаді на Полтавщині запустили міні цех з перероблення овочево-ягідної продукції.
Також ми розповідали, як український виробник почав створювати цукати з кабачків.
Фото: loda.gov.ua.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі