В Обухівському районі Київщини двоє хлопців під час вечірньої пробіжки помітили великого дезорієнтованого птаха, який не міг злетіти. Завдяки волонтерам птаха врятували, і він уже відновлюється.
Про це повідомили в Команді порятунку тварин Києва (KARG).
Хлопці зв’язалися з ГО «Садиба Нюшанік», яка погодилася взяти пернатого під опіку, а також викликали рятувальників KARG.
Рятувальники швидко виїхали на місце, де хлопці слідкували за переміщенням птаха. Після нетривалої погоні орлана вдалося спіймати та транспортувати до ветеринарного шпиталю.
Читайте також: «Мені не байдуже»: у Харкові жінка врятувала лебедя в Центральному парку (ФОТО)
Виявилося, що це молодий орлан-білохвіст — хижий птах із розмахом крил близько двох метрів, який занесений до Червоної книги України. Лікарі діагностували у нього черепно-мозкову травму, виснаження та бактеріальну інфекцію.
Наразі орлан перебуває на лікуванні в «Садибі Нюшанік» вже понад тиждень та повільно, але стабільно відновлюється.




Нагадаємо, що на Дніпропетровщині врятували травмовану косулю, яку збила автівка (ВІДЕО).
Фото: фейсбук-сторінка KARG