Суспільство
На Харківщині створюють комплекс із управління відходами
На Харківщині тривають роботи зі створення комплексу з управління відходами в Люботині. Про це повідомили в облдержадміністрації.
«Планувалося встановлення сортувальної лінії – зараз тут тільки встановлений ангар, підведено електрику та частково викопані котловани для сміття. На думку фахівців, потрібно вносити зміни у проєктування щодо модернізації об’єкта», – зауважив міський голова Люботина Леонід Лазуренко.
В ОДА розглядають можливість добудування сортувальної лінії, впровадити піролізні технології утилізації сміття. Також можлива передача у міську власність сміттєспалювального заводу Південної залізниці для роботи у єдиному комплексі.
Читайте також: Як Тернопіль починає заробляти на смітті
Проблемне питання
На сьогодні побутові відходи від населення, підприємств, установ, організацій міста вивозяться на звалище «Вороній яр», яке утворилося ще у 60-70 роках минулого століття через безконтрольне скидання сміття до яру та навколо нього. У 2015 р. воно займало площу майже 12 га.
На звалище твердих побутових відходів, яке існувало до цього на цій території, у 2003 році було розроблено «Паспорт місця видалення відходів». Відповідно до паспорта його площа складала 9,9 га.
Задля впорядкування території наявного звалища, а також покращення екологічної ситуації пропонують на місці наявного сміттєзвалища будівництво сучасного комплексу з управління комунальними відходами міста Люботина з урахуванням поетапної ліквідації наявного звалища (рекультивації).
Фото: kharkivoda.gov.ua
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі