Суспільство
На Донеччині підприємець щодня безкоштовно роздає людям піцу: чому він це робить
У Покровську на Донеччині підприємець Ігор Виноградов щодня безкоштовно роздає людям піцу. Чоловік має мережу з кількох піцерій – дві у Маріуполі, одну в Покровську, зараз будує нову в Мирнограді. Про це повідомляється на сторінці Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”.
Кому роздає і навіщо це робить
Цими днями Ігор Виноградов розпочав благодійну акцію – щодня віддає безкоштовно п’ять піц нужденним у Покровську.
“Я хочу підтримати людей, які зараз втратили роботу через епідемію. У багатьох зменшився дохід. Це невелика допомога, але багатьом родинам вона зараз потрібна”, – говорить Ігор.
Така благодійна акція від “Моко піца” стартувала 7 квітня. Ігор написав у соціальних мережах допис про це, попросив людей залишати контакти, хто потребує піци. Сьогодні до піцерії у Покровську прийдуть люди, щоб забрати гарячу піцу. Видача готової їжі самовивозом наразі у місті не заборонена.
Робота в онлайні
Після запровадження заборони обслуговування відвідувачів у кафе, усю роботу перевели в онлайн. Виконують замовлення і працюють з доставкою або на самовивіз.
Також з початку епідемії Ігор та його працівники безкоштовно доставляють піцу для медиків швидкої допомоги та лікарень.
“У перші дні, коли привіз до лікарні піцу і просто віддав, у медиків було здивування, – ділиться покровчанин. – Зараз щодня доставляємо піцу медикам у Покровську та Маріуполі. У такий спосіб хочемо висловити їм вдячність, адже вони щодня ризикують своїм здоров’ям, надаючи допомогу хворим”.
Читайте також: У Veterano Pizza можна «підвішувати» піцу для медиків
Через запровадження карантинних заходів у піцеріях посилили обробку усіх поверхонь. Втім підприємець вважає, що це потрібно зараз, аби убезпечити і своїх працівників, і замовників.
Грант на обладнання
Торік Ігор Виноградов вперше подав заявку на грантову допомогу від Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України”. Підприємець вже отримав морозильну камеру, холодильний стіл, машину для округлення тіста, зараз очікує піч для випікання піци.
“Це обладнання буде для маріупольської піцерії. Така піч допоможе нам пришвидшити виготовлення піци. Якщо на кухні усі процеси відбуваються швидко, то і клієнт отримає швидко своє замовлення – це наша задача”, – сказав Ігор Виноградов.
Зараз підприємець продовжує будівництво піцерії у Мирнограді і радіє, що на Донеччині представників бізнесу, які готові допомогти іншим у важкі часи, стає все більше.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі