Суспільство
На Дніпропетровщині жінкам безкоштовно надаватимуть психологічну підтримку
На Дніпропетровщині з 20 квітня почне працювати безкоштовна “гаряча лінія” психологічно-емоційної підтримки. Про це повідомляється на сторінці Gender Stream у фейсбуці.
Як зазначається, допомога спрямована для жінок з вразливих категорій населення (жінки 60+, жінки з інвалідністю, мами особливих дітей, ветеранки, жінки-поліцейські, працівниці медичного сектору). Команда Gender Stream чекає на ваші дзвінки з 14.00 до 18.00 в будні дні. Номер безкоштовної “гарячої лінії” 0800 505 085.
“З появою карантинних заходів кардинально змінився спосіб життя багатьох груп населення. Люди втратили звичного укладу, уподобань, роботи. Все це може згубно вплинути на психіку. Неможливість довго переносити емоційні навантаження, пов’язані зі сформованою ситуацією, веде до підвищення внутрішньої напруженості, тривожності, зациклення на невирішених проблемах, депресивних станів, соціальному самотності та ізоляції”, – йдеться у повідомленні.
Професійні психологині надаватимуть психологічну підтримку, а також можуть виявляти потреби маломобільних жінок та тих, хто опинились в дуже складній ситуації.
“Завдяки консультаціям, жінки отримують психологічну підтримку, що впливає на їхній емоційний стан і рівень мотивації до життя. А завдяки переадресації до необхідних служб, жінки зможуть краще отримувати вірну інформацію/ліки/допомогу”, – додають організатори.
Проект реалізує Gender Stream за підтримки Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund та в партнерстві з Дніпропетровська обласна державна адміністрація.
Фото: mini-rivne.com
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі