

Економіка і бізнес
На аеродромі в Білій Церкві планують відкрити міжнародний пункт пропуску
У Мінінфраструктури України активно обгворюють відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон на аеродромі Біла Церква. Про це повідомляє ЦТС, посилаючись на інформацію КП “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс”.
За інформацією відділу авіаційного транспорту, Міністерство інфраструктури України підтримує проект розвитку аеропорту Біла Церква.
Новий рівень розвиненої інфраструктури
Відкриття міжнародного пункту пропуску дозволить підприємству збільшити обсяги авіаційної діяльності, підвищити інвестиційну привабливість і поліпшити інфраструктуру столичного регіону.
“Цей крок дозволить підприємству дати нове життя аеропорту. На першому етапі ми плануємо розвивати вантажну складову, зберігаючи і нарощуючи потенціал з ремонту повітряних суден, із використанням останніх під вантажні перевезення. Згодом ми зможемо перейти на обслуговування більш сучасних типів літаків”, – зазначив керівник авіаційного комплексу.
Читайте також: У відновлення аеропорту в Білій Церкві вкладуть 59 млн євро
Керівництво міста зацікавлене в проекті
Мер Білої Церкви підтвердив зацікавленість міста в розвитку аеропорту, а також інтерес з боку великих промислових підприємств, які готові користуватися послугами авіаційного перевезення вантажів.
“Місто готове допомагати проекту, в тому числі забезпечити необхідне фінансування робіт з облаштування пункту пропуску після отримання кошторисної документації, – повідомив він.
Читайте також: На Київщині збудують елеватор та логістичний комплекс
Очікується, що до кінця травня поточного року остаточний проект буде доопрацьовано, і технічна документація буде подана на погодження профільних відомств.
Нагадаємо, в індустріальному парку «Біла Церква» відкрили перший в Україні завод з виробництва сучасної електроінсталяції Plank Electrotechnic.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay