Економіка
Миколаїв отримав 23 сучасні автобуси
Миколаїв отримав 23 сучасних автобуси з Білорусі за рахунок кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення міської ради.
Які умови договору?
«Миколаїв отримав 23 сучасних автобуси за рахунок кредиту АО “Укрексимбанк”, финансирование через финансовую компанию ООО “Эксимлизинг”. 21 травня, на Інгульському узвозі відбулася демонстрація комфортного пасажирського транспорту, який пристосований для потреб городян з інвалідністю», – йдеться у повідомленні.
Загальна вартість автотранспорту виробництва Мінського автомобільного заводу становить 73 млн грн. Місто купує їх на виплату, до того ж, за умовами договору, уряд Республіки Білорусь компенсує половину лізингових відсотків.
Читайте також: Ужгород планує купити 10 нових великих автобусів
Як відомо, взимку 2019 року миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич підписав договір фінансового лізингу, за умовами якого місто отримало 23 автобуси середньої місткості моделі МАЗ 206086.
Які характеристики автобусів?
Сучасний транспорт оснащений двигунами, що відповідають екологічному стандарту Євро 5. Передбачений заїзд для людей з обмеженими можливостями, є кондиціонер та GPS-трекери, камери відеоспостереження, система оповіщення з табло.
За словами директора КП «Миколаївпастранс» Олексія Ушакова, штат водіїв на даний час укомплектовано. Тариф на проїзд у комфортабельних автобусах становитиме 5 грн, хоча його собівартість, за попередніми розрахунками, на 2 гривні більша. На маршрути транспорт вийде протягом 2-3 тижнів. Підприємство повністю готове до обслуговування та утримання автотранспорту.
Економіка
Україна до кінця року отримає нове обладнання, яке забезпечить додаткові потужності розподіленої генерації на більш ніж 1 ГВт.
Про це повідомляє Міністерство енергетики.
Деталі
- Енергетики вже працюють над тим, щоб швидко змонтувати і підключити це обладнання до мережі.
- Хоча не все обладнання встигнуть підключити до кінця року, планується додати не менше 1 ГВт нових потужностей.
Читати також: Іноземні благодійники залучили 1,75 мільярда доларів для підтримки українських фермерів
До цього процесу долучені як приватні компанії, так і державні підприємства. Уряд створив сприятливі умови для інвестицій та спростив дозвільні процедури, щоб прискорити розвиток розподіленої генерації.
Нагадаємо, що Україні передали 435 мільйонів доларів на покращення зв’язку та інтернету.
Фото: Freepik.
Коментарі
Економіка
Коментарі
Економіка
Як реалізуватимуть допомогу
- відновити телекомунікаційний сектор, який від початку повномасштабного вторгнення зазнав мільярдних збитків;
- покращити якість мобільного зв’язку для 10 мільйонів користувачів;
- забезпечити доступ до швидкого широкосмугового інтернету для 4 мільйонів домогосподарств;
- придбати нові ліцензії на радіочастоти та обладнання для збільшення покриття фіксованим інтернетом.
Коментарі