

Суспільство
Музей Булгакова презентував нову айдентику
Столичний музей Михайла Булгакова, розташований на Андріївському спуску, презентував новий дизайн-код та сайт. Про це пише БЖ.
Як зазначається, платформа працює в тестовому режимі, повноцінний вихід запланований на кінець 2020 року.
Як виглядає новий імідж музею
Айдентика заснована на асоціації з відомим письменником. Головним елементом стали обриси вікон будинку Булгакова, а основний колір “зелений” – колір його улюбленої лампи, яка знаходиться в музеї.
Читайте також: Ботсад імені Гришка в Києві змінив імідж: що там новенького (ФОТО)
На платформі є відеогід по експозиції музею, функція оперативного замовлення екскурсій і аудіоекскурсія, яку можна завантажити на смартфон. В майбутньому додасться інтернет-магазин книг і сувенірів. Також на сайті є можливість підтримати музей благодійним внеском.
Хто створював?
Розробкою бренду займався Дмитро Федоренко, IT-підприємець і засновник digital-агентства SEVENTEAM, дизайн створила компанія LLIWELL. Для трансформації музею були об’єднані інформаційні технології і креативний сектор.
Як пише видання, це пілотний проєкт, який стане основою для створення візуального стилю інших закладів культури.


Суспільство

“Розумні” світлофори, оснащені системою сканування вулиць та електронного врегулювання потоку, планують встановити у Рівному.
Про це Суспільному розповів заступник міського голови Володимир Дяк.
Як це працює?
Як повідомляється, система таких світлофорів враховуватиме як рух автомобілів, так і пішоходів.
Окрім встановлення сучасних стаціонарних світлофорів з електронною системою сканування вулиць та врегулювання руху, у Рівному хочуть модернізувати і наявні світлофори. Мета – розвантажити рух транспорту.
Читайте також: У Полтаві встановили сучасні світлофори й інтерактивний радар (ФОТО)
Нині місто вивчає системи, які працюють в інших країнах та вже “має цікаві пропозиції та проєкти у цьому напрямку”. Посадовець зазначив, що у міськраді мають на меті запросити та вислухати усіх, хто пропонує послуги з встановлення світлофорів, аби обрати найкращий варіант.
Читайте також: У Києві планують реконструювати дві площі
“Є світлофорний об’єкт, у ньому облаштоване все обладнання, яке буде сканувати потік автомобілів. Якщо, скажімо, зліва три автомобілі, а спереду двадцять автомобілів, які будуть в черзі, то зрозуміло, що це є світлофор, який відрегульований для того, щоб продовжити рух цих двадцяти автомобілів. Мається на увазі продовжити час переїзду того чи іншого перехрестя. Це буде враховано і людей, все”, – розказав Володимир Дяк.
Нагадаємо, у Рівному облаштували майданчик для юних автолюбителів.
Фото: lviv1256.com
Суспільство

На Львівщині у Дрогобицькій міській лікарні №1 завершили реконструкцію приймально-ургентного відділення.
Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.
Як зазначається, вартість проєкту становить понад 62 млн грн.

Читайте також: В Україну прибув препарат для недоношених новонароджених
Приймальне відділення зокрема оснастили сучасним медичним обладнанням: апаратом комп’ютерної томографії та апаратом ультразвукової діагностики.

Читайте також: На Київщині відремонтували сім приймальних відділень
Лікарня є багатопрофільною та обслуговує територію з населенням майже 300 тис мешканців, зокрема, мешканців міст Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава, смт. Східниці з прилеглими селами, Дрогобицького району та інших.
Читайте також: Німеччина виділить 36 млн євро для розвитку інфраструктури у прифронтових регіонах

На співфінансування проекту з реконструкції місцевим бюджетом на 2021 рік виділено додаткові кошти в сумі 6 млн грн. Ці кошти скерують на придбання ліфтів, облаштування в’їзду в бокси автотранспорту, розведення медичних газів та придбання кисневої станції та генератора резервного живлення.




Фото: loda.gov.ua
Суспільство

У вільному доступі з’явився сайт Нової бібліотеки Софії-Мудрості – спільного проєкту Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості, Державної служби з етнополітики та свободи совісті та Національного заповідника “Софія Київська”.
Про це інформує пресслужба Міністерства культури, передає видання Лівий берег.
“Відтепер усі охочі можуть ознайомитись з електронним зібранням головних древніх і найкращих сучасних текстів про мудрість, а також об’єктів культури, які її втілюють”, – сказано в повідомленні.
Для цього заходьте на http://newlib.org.ua/
Читайте також: В Україні запустили акцію з промоції читання: подробиці
Як йдеться на сайті проєкту, “Нова Бібліотека Софії-Мудрості” започаткована як інклюзивний інтерактивний майданчик, покликаний об’єднати зусилля релігійних спільнот, суспільствознавців, мистецтвознавців, істориків, бібліотекарів і всіх небайдужих.
Читайте також: Книги для дітей з аутизмом: як «ДивоГра» рятує український ринок від браку інклюзивної літератури
Бібліотека акумулює текстовий та аудіовізуальний контент, що спонукає “до рефлексії про мудрість, надихає вчитися мислити й любити”.
Фото: newlib.org.ua