Київстар запустив розважальний відеопроєкт про цифрові комунікації — «Місія Київстар». Мінісеріал зазирає за лаштунки компанії: працівники Київстар разом із зірковими ведучими, через імпровізації та реальні виклики, розкривають, як щодня створюється зв’язок. Перший епізод вже доступний на YouTube та Київстар ТБ.
Про це повідомляють у Київстар.
За гумор і невимушену атмосферу у мінісеріалі відповідають ведучі Василь Байдак, стендапер і волонтер, та Аміл Насіров, волонтер, актор та учасник гурту «Курган & Agregat».
У кожному з п’яти епізодів ведучі виконують практичні завдання разом з фахівцями Київстар: допомагають лагодити базові станції, тестують 4G, працюють у контакт-центрі, знайомляться з роботою чат-бота та багато іншого. Перший епізод проєкту «Місія Київстар» вже доступний на YouTube-каналі Київстар та на Київстар ТБ. Нові серії виходитимуть щочетверга, починаючи з 7 серпня 2025 року.
Ідея проєкту — нагадати, що навіть найскладніші технічні процеси забезпечують люди. У кадрі й топ-менеджмент, й інженери, й оператори контакт-центру, аналітики, ІТ-фахівці — ті, хто щодня забезпечують безперебійну роботу сервісів Київстар.
Вибір ведучих був зумовлений бажанням звернутися до молодої професійної аудиторії — активних користувачів мобільного інтернету, які цінують швидкість, стабільність і доступність зв’язку, але рідко замислюються, як усе це влаштовано. Василь і Аміл легко тримають темп, уміють імпровізувати, бути щирими, а головне — близькими до глядача. Завдяки їхній участі вдалося органічно поєднати у проєкті інформативність та гумор.
За концепцію та супровід реалізації проєкту відповідала агенція Newsfront Communications, а за виробництво мінісеріалу — студія BRB Production.
Про Київстар
Київстар — найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на червень 2025 року обслуговував близько 22,4 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів «Домашнього Інтернету». Компанія надає послуги з використанням широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Київстар розвиває в Україні нові телеком-технології і протягом 2023-2027 років планує інвестувати в цей напрямок 1 млрд дол. США. Компанія допомагає Україні долати виклики воєнного часу і за останні три роки виділила понад 3,4 млрд грн для підтримки Сил оборони, абонентів, на реалізацію соціальних проєктів.