Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Можливості

Мінветеранів перезапускає бренд “Створено захисниками”

Опубліковано

Мінветеранів перезапускає бренд “Створено захисниками”. “Створено захисниками” — це бренд Міністерства у справах ветеранів України, що має на меті зробити товари і продукцію, виготовлені ветеранами-підприємцями впізнаваними та популярними.  І цим сприяє розвитку ветеранського бізнесу. 

Про це йдеться на Урядовому порталі.

Тривалий час проєкт був на паузі, але ми відновлюємо його. Наразі спростили алгоритм участі у проєкті для Захисників та Захисниць, оновили договори та форми заяв і вимоги до пакету необхідних документів, аби кількість учасників збільшилася. Наразі їх вже 15. Лише за понад місяць після апгрейду проєкту маркування отримали 10 ветеранських бізнесів.

“Що може бути більш українським, аніж товари, створені ветеранами і ветеранками? Знак “Створено захисниками” робить ветеранські товари впізнаваними на українському ринку. Ми всі разом допомагаємо їм потрапити на полиці українського маркету та зайняти свою впевнену нішу на ринку. Тому прошу споживачів, коли бачите маркування “Створено Захисниками” — купуйте, підтримуйте ветеранське підприємництво та поширюйте інформацію серед друзів, знайомих, рідних. Звертаюся і до ритейлерів долучатися до проєкту ”, — говорить виконуючий обовʼязки Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун. 

Читайте також: Електронна черга тепер доступна в усіх військкоматах: Міноборони запустило систему запису онлайн

Також Мінветеранів розширює коло співпраці. І зокрема разом з Мінекономіки планує інтегрувати “Створено захисниками” у проєкт «Зроблено в Україні», ініційований Президентом України Володимиром Зеленським. Спільна концепція вже розробляється.

“Держава стає маркетологом ветеранів-бізнесменів. Адже унікальний бренд “Створено захисниками” популяризує, підсилює та підсвічує ветеранську продукцію на всеукраїнському рівні. І таким чином у ще один спосіб — дякує ветеранам війни за те, що вони захищали свою державу, а тепер підтримують її економіку”, — пояснює заступник Міністра у справах ветеранів Максим Кушнір.

Продукцію, марковану “Створено захисниками”, вже можна зустріти на полицях Сільпо, Новуса, та Ашану. Мінветеранів працює над масштабуванням проєкту. Тому запрошуємо всіх ветеранів-виробників долучитись та подати заявку і перелік документів для отримання права використання бренду “Створено захисниками” на електронну пошту stvoreno@mva.gov.ua  

Пакет документів, що треба зібрати: 

 • паспорт  та посвідчення відповідного статусу заявника
 • ідентифікаційний код або паспорт (для тих, хто відмовився від ІПН);
 • фото, перелік продукції, де буде розміщено зображення, та короткий опис діяльності
 • установчий документ (для юридичних осіб);
 • документ, що підтверджує повноваження заявника діяти від імені юридичної особи (за потреби);
 • документ, що підтверджує загальну кількість найманих працівників, зокрема ветеранів 
 • реєстраційний номер облікової картки платника податків ветеранів 
 • довідка ОК-5
 1. Заповнюєте заяву про укладення ліцензійного договору про використання графічного зображення «Створено Захисниками».
 2. Надсилаєте документи на електронну адресу: stvoreno@mva.gov.ua та  копію на e-mail: control@mva.gov.ua або на фізичну адресу міністерства: провулок Музейний, 12, м. Київ, 01001.
 3. Зачекайте 15 робочих днів з моменту подання документів на відповідь з боку Мінветеранів щодо розгляду та подальшого укладання договору.

Нагадаємо,  у Міноборони створили новий курс для військових.

Фото: Мінветеранів

Можливості

В Україні оголосили грант для підприємців, які створять робочі місця для жінок, які постраждали від домашнього насильства

Опубліковано

У місті Добропілля оголосили конкурс грантів на підтримку створення нових робочих місць для жінок, які постраждали від домашнього та гендерно-зумовленого насильства. Завдання конкурсу полягає у підтримці бізнесів та створення нових робочих місць для жінок, котрі постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства або знаходяться в зоні ризику.

Про це повідомляє “Гурт”.

Загальний бюджет гранту – до 120 000 грн. Очікується, що в рамках конкурсу може бути підтримано до 5 проєктів з міста, яке вказано вище.

Очікується, що в рамках гранту мінімум 14 жінок пройдуть профільні навчання на підприємствах з метою опанування нової професії та стажування, деякі жінки будуть працевлаштовані.

Хто може брати участь

Бізнеси (юридичні особи), які зацікавлені у подальшому розвитку і створенні нових робочих місць для жінок, котрі постраждали від домашнього / гендерно зумовленого насильства або знаходяться в зоні ризику.

У конкурсі можуть брати участь підприємства з м. Добропілля (Донецька область).

Читайте також: Мінцифри запускає гранти на навчання для інженерів

Обов’язковою умовою є проведення навчальних програм для мінімум 14 жінок, котрі постраждали від насильства або знаходяться і складних життєвих обставинах з метою опанування нової професії та подальшого стажування на підприємстві.

Перевага буде надана заявкам, які продемонструють реалістичний план щодо проходження стажування (набуття нових навичок жінками), обґрунтування розвитку власного бізнесу через створення робочих місць для жінок, котрі постраждали від домашнього та гендерно-зумовленого насильства або знаходяться в зоні ризику.

Також перевага в конкурсі надаватиметься підприємствам, які підтримують ініціативи з протидії домашньому або гендерно-зумовленому насильству та підтримують принципи сталого розвитку.

Реєстрація за посиланням до 24 червня. Більше інформації про грант за тут.

Нагадаємо, жителі Харківщини можуть отримати грант на власну справу.

Читати далі

Можливості

Жителі Запоріжжя можуть отримати грант для відновлення громад

Опубліковано

Жителі Запоріжжя можуть отримати грант для відновлення громад. В оголошенні надано критерії відповідності вимогам конкурсу пропозицій, пояснюється процес подання та відбору проєктних пропозицій, а також критерії оцінки проєктів, які мають буди відібрані за результатами цього конкурсу.

Про це повідомляє “Гурт”.

Організація-грантоотримувач отримає авансовий платіж на заплановану діяльність у межах грантової угоди. Розмір авансового та подальших платежів буде зафіксовано у грантовій угоді. Цей розмір буде визначений індивідуально з огляду на загальний розмір гранту, тип діяльності тощо. Наступні транші будуть виділені після отримання та затвердження UNDP проміжних звітів організації.

Читайте також: Жителі Харківщини можуть отримати грант на власну справу: як податися

Фінальний транш у розмірі 10% буде надано організації-грантоотримувачу постфактум після 100% звітування за проєктом, включаючи підтвердження усіх фінансових операцій.

Детальний перелік критерій читайте за посиланням.

Нагадаємо, ветерани безоплатно отримають засоби для реабілітації.

Фото: З відкритих джерел

Читати далі

Можливості

Жителі Харківщини можуть отримати грант на власну справу: як податися

Опубліковано

Мешканці Харківщини тепер мають можливість отримати гранти на власну справу на суму до пів мільйона гривень. Уряд збільшує суми грантів за програмою «Власна справа», щоб ще більше українців могли започатковувати та розвивати бізнеси.

Про це повідомляє Михайло Федоров.

Завдяки новим умовам мешканці Харкова та області можуть отримати до 500 тисяч гривень на розвиток власної справи. Це вдвічі більше, ніж було раніше. Мінімальний розмір гранту залишився незмінним і становить 50 тисяч гривень.

Читати також: В застосунку Резерв+ скоро зʼявиться QR-код: коли саме

Подати заявку на грантову програму можна навіть якщо ви вже є ФОП або маєте своє ТОВ. Державна служба зайнятості розгляне вашу заявку, а результат буде надіслано у застосунок «Дія». Отримані кошти можна витратити на обладнання, сировину, оренду землі, приміщення, обладнання та маркетинг. Для зручності є посібник, де зібрана вся інформація про програму.

Нагадаємо, що гурт «Океан Ельзи» анонсував концерт на своє 30-річча: де та коли.

Також ми повідомляли, що у Київській області знайшли поле червонокнижних орхідей.

Фото: Дія

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство18 години тому

Табір, як у дитинстві, але для дорослих. Як працює перший в Україні кемпінг на деревах

Ви колись пробували спати в повітрі, коли поряд ліс, гори та зоряне небо вночі? А...

Суспільство6 днів тому

Вклали в бізнес по 2 тисячі гривень. Як друзі заснували власну СММ-агенцію у 20 років

Друг-однодумець, жага до авантюризму та добре бойківське вино — так чотири роки тому почалася історія...

Суспільство2 тижні тому

Щоденні обійми, заробіток і козяче щастя: як невістка зі свекрухою вдвох розвивають маленьку ферму на Черкащині

«У нас є сир, налітайте», — з цього повідомлення в соцмережах минулого року почалася історія...

Суспільство2 тижні тому

Той, хто створив дизайн ЗСУ. Тарас Іщик про творчу карʼєру в армії

Сотні чоловіків ішли добровольцями, не знаючи, яку роботу будуть виконувати в ЗСУ. Сотні бояться потрапити...

РЕКЛАМА: