Суспільство
Майстри Woodlike створили пазл, що став символом дому для переселенців (ВІДЕО)
Війна змусила їх залишити не лише дім, але і нову майстерню. Вироби сімейної майстерні з Костянтинівки на Донеччині вже знали по всій Україні. Тепер Поколенки мусять починати все спочатку у Києві.
Майстерня ековиробів Woodlike – це родинний проєкт. Дмитро з Наталею займаються виробництвом, донька Марія – маркетингом. Після вторгнення родині довелося вивозити все устаткування. А один лише 3D-фризер важить близько 800 кг!
Та коли вже знайшли і транспорт, і місце, орендатор раптово відмовився.
«Уже не було сил з’ясовувати стосунки. Треба було в екстрено шукати щось нове. І так ми знайшли великий приватний будинок, у якому на першому поверсі розмістилася наша майстерня, а на другому ми живемо», — розповідає співзасновниця майстерні Woodlike Наталя Поколенко.
Війна диктує майстерні нові сюжети: «Марка» та «Тракторні війська». А магніти з «Маріупольскої серії» передають українцям за кордон. Та візитівкою бренду лишається пазл із мапою України, який можна вишити.
«Наразі це наша гордість і це наша авторська розробка. І ми її робимо четвертий рік. І навіть коли почалася війна і ми не працювали, але продовжували отримувати на мапу замовлення», — каже співзасновниця майстерні Woodlike Наталя Поколенко.
За місяць на новому місці WoodLike повернули 30% продажів. Налаштовані тримати темп і вже думають про нові ринки.
«Ми б хотіли виходити ще на західний ринок за допомогою платформ Etsy, Ebay, Amazon та інші», – розповідає співзасновник майстерні Woodlike Дмитро Поколенко.
«Ми опинилися вже в цих умовах і ми маємо в них вижити… Я не люблю дуже це слово, ми маємо в них жити! Ми можемо 100 разів впасти, але треба 101 раз піднятися!», – впевнена співзасновниця майстерні Woodlike Наталя Поколенко.
Дивіться відео: 16-річна школярка із Дніпра відкрила бізнес і допомагає ЗСУ
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі