Суспільство
“Мамо, я в шапці”: 7 українських брендів зимових аксесуарів
Колись в дитинстві ми носили шапку для мами, а зараз самі полюємо за стильним та теплим зимовим аксесуаром. Українські бренди пропонують багато варіантів шапок, шарфів та рукавиць на будь-який смак. Тому, якщо ви досі не встигли утеплитись, або обираєте подарунок на Новий Рік, ця підбірка теплих брендів для вас.
Pavlenki
Це унікальна сімейна майстерня, де для вас зможуть зв’язати практично все. Унікальність бренду Pavlenki в тому, що всі речі створюються з актуальної грубої в’язки, яка не втрачає своєї популярності вже кілька років.
Цей бренд почав розвиватись ще у 2014 році й зараз пропонує шапки, снуди та рукавиці з італійської мериносової шерсті та напівшерсті. Італійська пряжа вважається однією з найкращих у світі, тому за якість продукції можете не сумніватись. Pavlenki створюють аксесуари у стильних та яскравих кольорах, тому шапка чи снуд від бренду доповнять будь-який образ та зігріють вас взимку. До речі, бренд також пропагує екорух. Pavlenki Workshop підписали міжнародну угоду з організацією The Fur Free Retailer про відмову виробництва одягу та аксесуарів з хутра.
Де купити: сайт
Ціни: снуд — 870 гривень, шапки — 700 гривень, довгі шарфи — 1400 гривень.
PureWool
Тут вам можуть зв’язати шапки з вовни альпаки з додаванням акрилу. Бренд PureWool виготовляє вироби виключно з екологічної сировини країн Скандинавії. Також використовують і гіпоалергенний матеріал.
Рукавички та шарфи бренду мають унікальний орнамент, який є традиційним для країн Скандинавії. Кожний виріб виготовляється в трьох розмірах, що робить вас власником ексклюзивного візерунка. Тут можна придбати собі й шапки грубої в’язки, з “вухами” або з помпонами.
Де купити: Фейсбук
Ціни: від 359
YourYarn
Бренд YourYarn заснований у 2015 році та позиціонує себе як найкращий бренд в’язаних виробів у світі. Тут можна придбати стильні шарфи, шапки та снуди високої якості. Кожна річ створюється вручну, а засновниці бренду контролюють якість на всіх етапах — від виготовлення пряжі до упаковки виробу.
Серед асортименту бренду є шарфи та шапки грубої в’язки переважно в пастельних тонах. Проте, є і яскраві вироби, які здатні розфарбувати холодні зимові вечори. Також бренд виготовляє стильні рукавички під колір шапки чи снудів.
Де купити: сайт
Ціни: шапка — 690 грн, шарф — 1350 грн
Famo
Цей бренд можна було побачити, певне, чи не в кожного блогера Інстаграму. А все тому, що бренд Famo — виробник та постачальник таких аксесуарів, як: шарфи, хустинки, капелюхи, літні та пляжні сумки, рукавиці. Крім цього, тут широкий вибір жіночих сумок — класичні, кросс-боді, поясні сумки, сумки на плече, великі сумки-шопери
На сайті понад 4000 позицій стильних аксесуарів, також кожного тижня бренд отримує новинки. Крім імпортних товарів, у бренду є і власне виробництво. У асортименті є і рукавички, і шарфи, і снуди, і хомути, і шапки. Тож, будь-яка модниця знайде собі стильний зимовий аксесуар.
Де купити: сайт
Ціни: шапки від 229 грн, шарфи — від 100 грн.
KNITKINA
Цей український бренд в’язаного одягу та аксесуарів був створений у 2013 році.
Спочатку KNITKINA створювався тільки для в’язаних аксесуарів: рукавиці, шапки, снуди, хомути, шарфи. Сьогодні засновники змогли розширити свій асортимент, який тепер охоплює ще й в’язаний одяг: пальто, кардигани, светри, плаття.
KNITKINA ставить за мету створювати стильні та зручні речі високої якості. Всі вироби створюють вручну, а засновники враховують такі властивості як практичність, зручність та легкий стиль, який довгий час буде залишатись в тренді. Серед асортименту бренду можна знайти базові шапки та рукавиці різних кольорів. Особливої уваги у цьому сезоні бренд приділив довгим шарфам, адже їх можна одягати по-різному та створювати новий образ.
Де купити: сайт
Ціни: в середньому — 600 гривень
Nit.kA
Якщо вам не до вподоби об’ємні в’язані шапки, то бренд Nit.kA створює трикотажні аксесуари. Переосмисливши ставлення до в’язаних виробів, у 2015 році команда дизайнерів бренду відкрила красу і практичність трикотажного одягу знову.
Nit.kA створює вироби з унікальними орнаментами за мотивами української вишивки, малюнками, створеними художниками, та актуальними принтами сезону. Бренд хоче створювати цілісний образ, тому пропонує базовий блок колекції у декількох кольорових рішеннях. Вироби Nit.kA універсальні: зимова колекція створюється з вовняної пряжі, а літня з легкої й комфортної бавовни. Серед асортименту бренду ви зможете знайти шапки та шарфи з цікавими принтами на будь-який смак.
Де купити: сайт
Ціни: від 650 гривень
Творча майстерня “Капелюх”
Якщо цієї зими вам хочеться щось дійсно стильне та креативне, то варто заглянути у творчу майстерню “Капелюх”. Тут можна знайти чудовий варіант головного убору як для жінки, так і для чоловіка.
Ретро або сучасний стиль? Етно або гламур? Фетр або солома? Великий циліндр або крихітна капелюшок-таблетка? Тут є все. Завдяки майстерні можна експериментувати та створювати сміливі образи.
Серед зимової колекції бренд пропонує берети, кепки, фуражки, чолми та капелюхи. У таких аксесуарах можна відчути себе героєм якогось старого фільму.
Де купити: сайт
Ціни: від 300 гривень за берет, до 780 грн за капелюх
Суспільство
Як реставруватимуть пам’ятку
Коментарі
Суспільство
В Україні стартував безплатний онлайн-курс «Не стій — вмикай: світло, тепло, інтернет». У навчальних відео знялися музиканти гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта та Олександр «Фоззі» Сидоренко, а також пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
Про створення курсу
Курс розробили працівники ДСНС за підтримки Фонду Східна Європа та Програми EGAP, що фінансується Швейцарією.
«Упоратися із такими проблемами у холодну пору року стає складніше, тому важливо мати альтернативні джерела живлення. Однак неправильне використання приладів, перевантаження систем та і просто незнання ключових правил безпеки призводять до пожеж, надзвичайних ситуацій, а іноді — й до нових жертв», — написали в ДСНС.
Читайте також: У Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить
Мета навчальних відео
Після проходження навчання українці зможуть краще пережити осінньо-зимовий період. У ньому люди зможуть вивчити правила безпеки при використанні альтернативних джерел живлення та зменшити кількість побутових надзвичайних ситуацій. Під час курсу українці також дізнаються про те, як мати безперебійний доступ до інтернету, коли немає світла.
Читайте також: Японія та ПРООН передадуть Одесі та Харкову критично важливе енергообладнання: подробиці
У восьми випусках ведучі розповіли:
- як заживити квартиру та приватний будинок;
- як підготуватися до відключень у багатоквартирному будинку;
- як заживити роутер та якого провайдера обрати, щоб мати доступ до інтернету;
- як використовувати різні прилади у різних умовах;
- на що звертати увагу під час вибору пристрою;
- які є заходи безпеки під час користування різними приладами.
«Я — гуманітарій, а потрібно готуватися до зими. Мамі в Харкові думаю, як провести інтернет. Тож цей курс дійсно став мені у пригоді. Впевнений, слухачі теж отримають чимало корисної та нової інформації», — поділився Олександр Михайлюта.
Зареєструватися на курс «Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет» можна за посиланням.
Як відзначили у ДСНС навчання безплатне. А після навчання українці зможуть отримати сертифікат на 0,2 кредиту ЄКТС, це шість академічних годин.
Нагадаємо, що у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера.
Фото обкладинки: ютуб-канал Фонд Східна Європа
Коментарі
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям;
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів;
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі