Суспільство
Українські застосунки: 8 додатків від українських розробників
Сьогодні українська IT-сфера демонструє неймовірні здобутки. Постійно з’являються все нові розробки та автоматизації різних процесів. Пропонуємо вам переглянути цікавими мобільні українські застосунки, які знадобляться вам у повсякденному житті.
Час зайнятись спортом з BetterMe
Якщо щодня відкладаєте заняття спортом “на понеділок”, то саме час завантажити BetterMe. Це цілий комплекс для занять спортом та підтримання здорового способу життя. Сюди входять, зокрема, BetterMe: Weight Loss Workouts (для схуднення), BetterMen: Workout Trainer (тренування і вправи), BetterMe: Calm, Sleep, Meditate (медитація, здоровий сон, контроль емоцій), BetterMe: Yoga (йога), BetterMe: Walking (спортивна ходьба для схуднення) та BetterMe: Weigth Loss Running (біг для схуднення).
Після реєстрації у додатку вам необхідно буде вказати свій зріст, наявну вагу, бажану вагу, переваги у їжі та фізичну форму. На основі всіх цих даних програма підбирає індивідуальні тренування.
BetterMe є безкоштовним, але після введення даних – запросить підписку. До того ж, додаток є англомовним.
Ліки Контроль – база препаратів
Ця програма дуже корисна, адже є базою зареєстрованих ліків в Україні та інструкції до них. Додаток допомагає перевірити чи входять потрібні вам ліки до Нацпереліку, які препарати є у серії заборонених у продажу, а також містить офіційні інструкції до застосування.
Завдяки програмі ви зможете вберегтися від підробок, адже вона показує, як виглядає справжня упаковка, яке має бути маркування, а також який вигляд має фальсифікат. Завантажити Ліки Контроль можна, як для iOS, так і для Android-пристроїв.
Сортуй разом з “Сортуй”
Давно думаєте про те, як поводитись з відходами? У цьому вам допоможе і позбавить довгих роздумів біля контейнерів додаток Сортуй. Цей еко-додаток визначає тип сміття, розповідає, як підготувати відходи до переробки та знаходить найближчу станцію сортування на інтерактивній карті.
Тут є різні категорії сміття, і програма підказує, куди його можна віддати, чи переробляється він, чи відразу відправиться на звалище. Також Сортуй сповіщатиме вас про новини, щодо збору вторсировини. Зараз додатком можуть користуватись жителі Києва, Харкова, Львова, Миколаєва та ще кількох міст, а завантажити можна як в App Store, так і Google Play.
RestYou – економить час у кафе
Як часто нам не хочеться витрачати свій час на очікування їжі в закладі. На такий випадок українці створили незамінного помічника для всіх – RestYou.
Тут можна за одну хвилину забронювати столик і одразу зробити замовлення. Понад те, RestYou позбавляє вас необхідності чекати спочатку на готову страву, а потім – на рахунок. Завдяки додатку можна переглянути меню закладу, обрати страви до смаку та оплатити карткою.
RestYou вже співпрацює з понад 200 найпопулярнішими закладами Києва, Незабаром сервіс запрацює також у Львові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Рівному, Івано-Франківську, Вінниці та Харкові.
Costless купуйте дешеві продукти
Часто ми купуємо продукти в одному магазині, а потім сусідка каже, що у іншому це дешевше. Щоб допомогти користувачеві купувати товар за найбільш вигідною ціною українські розробники створили додаток Costless.
Це сервіс порівняння цін на продукти та інші товари в магазинах України. Також ви можете відсканувати штрих-код товару, дізнатись, скільки він коштуватиме, а також є карта найближчих магазинів та супермаркетів.
Додаток допоможе розібратись, чи вигідну знижку пропонує магазин. Крім того, Costless має свій блог, де можна дізнатись про новинки на ринку.
АБУК – перша українська аудіокнигарня
Якщо немає часу на читання книг, то на допомогу прийде перша українська аудіокнигарня АБУК. У додатку можна придбати більше 100 книг, начитаних не лише професійними акторами, а й самими авторами.
У каталозі є детективи, бойовики, дитяча література, еротика, зарубіжна література та багато інших жанрів. Аудіокниги переважно українські та українською мовою, проте є і зарубіжні письменники. Ціна за книгу варіюється від 55 до 135 грн.
Додаток працює і для Android, і для iOS. АБУК має власний плеєр та повністю захищений контент від піратства. Слухати книги можна тільки через додаток, але як онлайн, так і оффлайн. До речі, детальніше про українську аудіокнигарню можна прочитати тут.
З Playseek самотність позаду
Playseek – мобільний додаток, що допоможе в один “клік” зібрати друзів, аби побігати у футбол або знайти спаринг-партнера, наприклад, для гри в теніс.
Крім того, сервіс відображує міську спортивну інфраструктуру: стадіони, майданчики, розклад тренувань. Іноді бігати поодинці нудно. Натомість, удвох або компанією займатися спортом завжди веселіше.
У додатку є дві вкладки – події та місця. За вашою геолокацією Playseek знайде найближчі майданчики. Можна підібрати подію за рівнем гравців, вартості майданчика і датою проведення. У додатку, окрім запропонованих, можна створити й власну спортивну подію.
На сьогодні сервіс уже працює в Києві, і безкоштовно доступний на версіях мобільної операційної системи Android та iOS.
Tomato – помічник у новому місті
Часто ми приїжджаємо у нове місто і не знаємо, куди сходити поїсти. Та і у своєму місті хіба вивчиш всі заклади? Завдяки додатку Tomato ви зможете знайти ресторан чи кафе на будь-який смак. Вводите в пошуку своє місто – і вуаля – список найближчих, найпопулярніших і найновіших місць перед вами.
Також ви можете вказати бажану кухню, тип закладу, послуги та привід відвідування. Всього каталог додатку нараховує майже 9 тисяч закладів у 56 містах.
До того ж, у додатку постійно з’являють новини про те, куди піти на ці вихідні в тому чи іншому місті.
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі