Суспільство
Київський зоопарк отримав 17 тонн корму від партнерів з Німеччини та Іспанії
Київський зоопарк отримав 17 тонн гранульованих кормів для різних видів тварин від європейських зоопарків.
Про це повідомили на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації.
Згідно з повідомленням, корм для тварин передали зоопарки з Німеччини та Іспанії. Частину допомоги залишать у столичному звіринці, решту передадуть до інших зоопарків України.
«Київський зоопарк отримав 17 тонн професійних гранульованих кормів тривалого зберігання для різних видів тварин від Tierpark Berlin та Zoo Berlin (Німеччина), а також Loro Parque (Іспанія). Частину отриманого корму буде відправлено для тварин в інші зоопарки України», – ідеться в повідомленні.
Зокрема, близько чотирьох тонн корму найближчим часом буде передано Миколаївському зоопарку, який наразі найбільше потерпає від російської агресії.
Крім того, враховуючи індивідуальні потреби, передадуть корм для тварин в інші зоологічні парки: дві тонни в Одеський, 800 кг – у Рівненький та 400 кг – у Черкаський. Також буде доставлено 800 кг у Парк «XII Місяців», 800 кг – у зоопарк «Лімпопо» та 800 кг в Одеський Біопарк.
У Київському зоопарку зазначили, що європейські партнери надають колосальну гуманітарну допомогу, що вкрай важливо, оскільки деякі екзотичні види тварин потребують особливого раціону.
Нагадаємо, 12 травня Київський зоопарк розпочав роботу в режимі парку: відвідувачам доступні для огляду вуличні експозиції, пташині озера та дендропарк.
Раніше ми повідомляли, що в Миколаєві після тримісячної перерви відновлюють роботу зоопарку.
Фото: kyivcity.gov.ua.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі