Суспільство
Київська книгарня запускає благодійну бібліотеку для людей старшого віку
Київська книгарня «Сяйво книги» запускає благодійний проєкт-бібліотеку для найдоросліших читачів.
Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.
Проєкт містить ексклюзивну підбірку бестселерів, яку команда книжкового магазину ретельно підбирає для найстарших читачів.
Люди старшого віку можуть прийти до «Сяйва книги» і серед запропонованих книг на спеціальному стелажі безкоштовно обрати будь-яку для читання вдома, а потім – повернути її та обрати нову.
Крім того, усі охочі відвідувачі можуть придбати книгу зі знижкою 20% та передати її працівникам для проєкту «Одним словом». За участь книгарня надасть дарувальнику знижку 10% на наступну покупку.
Як знайти книгарню
Муніципальна книгарня «Сяйво книги» чекає на всіх із 10:00 до 20:00 за адресою: Київ, вулиця Велика Васильківська, 6. У приміщенні книгарні розташоване укриття, яким можна скористатися під час повітряної тривоги.
Нагадаємо, київська книгарня «Сяйво книги» запрошує українців долучитися до створення мобільних бібліотек для наших воїнів.
Також ми писали, що у бібліотеках 10 країн Європи відкрилися «Українські книжкові полички».
Фото: t.me/KyivCityOfficial.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі